SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
wielkie dzieki za pomoc.mozna liczyc na was na tym forum.było krótkie pytanie i z waszej strony myśle że prosta odpowiedz by była ale wy chcecie komplikować wszystko.żeby dostać konkretna odpowiedz o dawkowanie czegos to widze ze pytanie trzeba formułować następująco "w jakich dawkach wy byście przyjmowali boldenon"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ankieta albo temat leci

poza tym przeczysz sam sobie - mówisz, że nie chcesz żebyśmy my pisali jak my będziemy przyjmować, ale o sobie informacji nie dajesz, więc jak niby mamy wywróżyć jaka dawka będzie odpowiednia?

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-08-08 13:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Nie rozumiesz prostej rzeczy ze jednemu jakas dawka moze byc odpowiednia a innemu juz nie koniecznie? Oczekujesz profesjonalnej porady a sam podchodzisz do tematu jak by cie hooj obchodzilo. Bez ankiety to ze szklanej kuli mozemy ci wywrozyc jak chcesz

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
dobra bądzmy poważni Aras84 zaczynam wypełniac ankiete ale prosze cie żebyś dał mi konkretna odpowiedz na moje pytanie.bo jak mam słuchac że boldek zły żeby go sprzedać czy cos w tym stylu to po co to wszystko.ja chce tylko odpowiedz na moje pytanie bo po co mam przyjąć za dużo gdzie to nie zostanie przyjęte przez organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
akurat ten bold co wkleiłeś foto to na 99,999 wał, chyba, że przywiozłeś go sobie sam z kraju pochodzenia, ale żyj sobie w błogiej nieświadomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
1. WIEK:25
2. WAGA:95kg
3. WZROST:180cm
4. WYMIARY:
-biceps:43cm
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: mniej więcej 5lat
6. DIETA:
-białko: prawie 4g na kg ciała
-węglowodany:3g
-tłuszcz:3g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:jedna fiolka bolda 50ml i cos koło 40ml teścia prologatum
8. TRENING:srednio 3 razy w tygodniu przeważnie bardzo intensywne
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:około 3 lata
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia bardzo słaba dużo czasu potrzebuje na nabranie masy bardzo szybko spadam z niej
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry lekkie nadcisnienie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
150kg
-martwy ciąg:
-przysiad:150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
mam nadzieje że pomożecie a nie bedziecie krytykować bo jak by kazdy wszystko wiedział to by takie fora nie były by potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bij 600-800 mg tygodniowo przez 12-14 tygodni, chyba, że bolda przytargałeś sam z meksyku, kolumbii cz gdzie on tam jest rozlewany, wtedy dałbym połowę tych dawek

generalnie ja bym tego nie wbił

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-08-08 13:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
tam z tym boldkiem to pomyłka zaszła.na tamtym kiedys jechałem a teraz mamboldenon 50 Gen-Far
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
Aras84 jeszcze takie pytanie ajak byś coś takiego rozpisał 3 fiolki boldka 50 Gen-Far 60 teścia prolongatum i czy do tego kupić winstrol czy nie.z góry dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enant+winko

Następny temat

Świat bez fikcji - Wojna z dopingiem

WHEY premium