SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w przedramieniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 468
ostatnimi czasy czuje dosyc duzy bol w troche nad nadgarstkiem, blizej srodka przedramienia w w okolicy kosci lokciowej (o ile sie nie myle), przy cwiczeniach na biceps najbardziej, gryf prosty, lekko lamany, mocno lamany bol odczuwany, czy to sciegno czy co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli niewiele nad nadgarstkiem może to być ścięgno ale jak piszesz przy jakich ruchach to prawdopodobnie poprzez powięź i aktywacje całej jednostki mięśniowo-powięziowej tym bardziej jeśli nie było urazu ale żeby móc to stwierdzić należałoby wykonać badania kliniczne i w zależności co wyjdzie być może rozszerzyć o badanie obrazowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 468
hmm, no moze blizej srodka, w sumie sam nie umiem okreslic, ale na kaxdym gryfie przy cwiczeniach na bicep czuje bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wspomniałem należy wybrać się do specjalisty lekarza ortopedy bądź fizjoterapeuty, jeśli nie było żadnego urazu to w sumie możesz odrazu bezpośrednio do tego drugiego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
sporo osób tak ma, jak kiedyś ostri katowałem biceps tez odczuwałem ból w przedramionach przeważnie przy odkładaniu sztangi
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43505
Każdego kto ćwiczy bolał nadgarstek, plecy czy szyja. To jest wpisane w siłownie. Przestań na jakiś czas ćwiczeń przez które odczuwasz ten ból, zmień ćwiczenia, odpuśc na jakiś czas. Chcesz to jasne idz zapobiegawczo do lekarza. Na pewno powie ci odpcznij, pewnie, że możesz mieć coś poważnego ale kończy się z reguły przerwą w ćwiczeniach. Raz poszedłem do lekarza po tym jak przez ból pleców nie mogłem oddychać bo cos uciskało, wiedziałem, że coś naciągnąłem przez siownie ale przez te problemy z oddychaniem poszedłem. Wiedziałem, że mam odpuscić i by przeszło i to samo usłyszałem od lekarza. To większość takich przypadków. Usłysze zaraz że zdiagnozowałem przez internet kogoś. Spoko. Statystyka jest nieubłagana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pawel39
Każdego kto ćwiczy bolał nadgarstek, plecy czy szyja. To jest wpisane w siłownie. Przestań na jakiś czas ćwiczeń przez które odczuwasz ten ból, zmień ćwiczenia, odpuśc na jakiś czas. Chcesz to jasne idz zapobiegawczo do lekarza. Na pewno powie ci odpcznij, pewnie, że możesz mieć coś poważnego ale kończy się z reguły przerwą w ćwiczeniach. Raz poszedłem do lekarza po tym jak przez ból pleców nie mogłem oddychać bo cos uciskało, wiedziałem, że coś naciągnąłem przez siownie ale przez te problemy z oddychaniem poszedłem. Wiedziałem, że mam odpuscić i by przeszło i to samo usłyszałem od lekarza. To większość takich przypadków. Usłysze zaraz że zdiagnozowałem przez internet kogoś. Spoko. Statystyka jest nieubłagana.


urazy , dolegliwości wpisane są w każdy sport w mniejszym albo większym zakresie
natomiast zostawianie problemu samego sobie i liczyć na przedczekanie to w końcowym rozrachunku źle się skończy
dlatego we wszystkich sportach gdzie są możliwości jest zaplecze medyczne lekarz i fizjoterapeuta i nie sądzisz chyba że są tam tylko po to żeby powiedzieć aby sobie przerwę zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak chęci

WHEY premium