SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w plecach w okolicy nerek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dzien nie odczuwam tego a jesli juz to rzadko

natomiast w nocy daje sie odzcuc ten bol w plecach w okolicy nerek
myslalem ze to od treningu wiec tydzien nie cwiczylem ale bol nadal daje we znaki

czy to od nadmiernej ilosci spozywanej wody ?

p.s stosuje doping


pozdrawiam

jesli nikt nie bedzie w stanie pomoc udams ie do lekarza w poniedzialek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóz - po pierwsze trzeba stwierdzić - co ci jest - a ciezko to zrobić telepatycznie
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale bola cie nerki czy plecy w odcinku ledzwiowym??? przyczyn moze byc wiele - problemy z korzeniami nerwow, bole miesni przeciazeniowe etc... lekarz stwierdzi co jest ot pozniej albo leki albo fizjoterapia...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
Mam podobny problem. Codziennie rano budza mnie bole w okolicach nerek, po oddaniu moczu przechodza. Co to moze byc?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o to podobny problem

ja mysle ze za duza retencja wody
i nery nie nadazaja z filtracja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez to mam i tez myslalem ze to woda, ograniczenie nic nie zmienilo, przechodzi niezaleznie, wraca tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale gdy wchodze w goraca wode do wanny i leze to bol automatycznie ustepuje/zostaje znieczulony

pozdrawiam

hooj tam nie ma co kombinowac w pon ide do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
mnie na******la z lewej strony juz ok roku ,przewaznie jak siedze pod zebrami
byłem juz na badaniach i nic nie wykazało
troche to w****ia i człowiek sobie pozniej sam wkreca choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpel ,ma to samo mowi ze to watroba
przez 2 miechy sie sam leczyl jadl lekko strawne rzeczy

+ juz go tak ostro nie boli i rzadziej
- jednak nadal boli



lekarz tez nie mogl mu pomoc,moze gdyby powiedzial ze siegal po doping ??


bo ja to odrazu powiem nie ma co owijac , chce dobra diagnoze od lekarza a nie cierpiec cale zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
no watrobe miałem troche z***ana fakt po PH ale robiłem badania leki i juz teraz jest w normie a boli nadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
bylem u lekarza a nic nie napisalem

powiedzialem na wstepie co biore itp.

wstepnie za bardzo obciazam nerki , przepisal vit c
powiedzialem ze juz biore zwiekszył mi dawke tylko i kazal ograniczyc na jakis czas sposywanie plynow w nadmiernych ilosciach,(i zmienic łozko cokolowiek to mialo ) spojazlem sie tylko an niego , ale hooj zamienilem sie ze starym bo jego jest bardziej miekkie no i bol w przeciagu 2 dni wystapil tylko raz czyli albo za twarde lozko mialem albo pomaga ta vit i przesadzalem z woda

ponadto skierowal na przeswietlenia nerek i brzuch w piatek , zaraz po badaniach udaje sie do prywatnej przychodni
radzic sie 2 specjalisty bo ten byl ze zwyklej przychodni lekarskiej(darmowy)

pozdrawiam

pozdrawiam

bol

to ja biernas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Papierosy a Trądzik

Następny temat

>>>włosy<<<

WHEY premium