SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w nadbrzuszu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
trzeci dzien odczuwam bol w nadbrzuszu po srodku/ dzis bylem na pogotowiu dostalem zastrzyk ale bol nadal nie ustapil ostatnimi czasy schudlem
teraz odczuwam dodatkowo oslabienie w poniedzialek udam sie do lekarza pierwszego kontaktu na co powinien mnie skierowac
co to moze byc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nie da się określić, a zgadywać też nie będziemy.
Standardowe badania kału, morflogia, wymierniki stanu zapalnego, może pogłębienie o endoskopowe - zobacz co lekarz powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
WnMPapa
nie da się określić, a zgadywać też nie będziemy.
Standardowe badania kału, morflogia, wymierniki stanu zapalnego, może pogłębienie o endoskopowe - zobacz co lekarz powie.


obstawiam wrzody albo cos gorszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co obstawiać w dodatku w ciemno bez żadnych argumentów ku temu po kilkudniowych dolegliwościach, jak kolega wyżej najpierw podstawowe badania i diagnostyka ale to lekarz co się Tobą zajmie będzie wiedział co należy zrobić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
BPL-G
Nie ma co obstawiać w dodatku w ciemno bez żadnych argumentów ku temu po kilkudniowych dolegliwościach, jak kolega wyżej najpierw podstawowe badania i diagnostyka ale to lekarz co się Tobą zajmie będzie wiedział co należy zrobić.


nie do konca w ciemno i bez zadnych argumentow
przez ostatni rok regularnie pilem alkohol w postaci piwa (prawie ze codziennie odstawialem tylko gdy bylem chory i bralem leki)
i teraz obawiam sie ze nie jestem zdrowy i ze w moim organizmie cos ubolewa nie licze na zadną diagnoze ale co jest bardziej prawdopodobne
czy to wątroba czy może kwestie związane z żołądkiem czy moze cos innego/a moze po prostu ten bol brzucha nie byl objawem powaznej dolegliwosci choc nie wydaje mi sie
nie rozumiem po co mam robic badania krwi czy moczu jak to sie ma do moich obaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pojdziesz toi sie dowiesz na co \Cię skieruje, pewnie jakieś usg jamy, morfologia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Jeżeli to nadbrzusze , to zapewne żołądek . Dokładna diagnozę można postawić jedynie po gastroskopi . Jednak w Twoim wypadku zapewne to zwykła niestrawność .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
aa3

nie do konca w ciemno i bez zadnych argumentow
przez ostatni rok regularnie pilem alkohol w postaci piwa (prawie ze codziennie odstawialem tylko gdy bylem chory i bralem leki)
i teraz obawiam sie ze nie jestem zdrowy i ze w moim organizmie cos ubolewa nie licze na zadną diagnoze ale co jest bardziej prawdopodobne
czy to wątroba czy może kwestie związane z żołądkiem czy moze cos innego/a moze po prostu ten bol brzucha nie byl objawem powaznej dolegliwosci choc nie wydaje mi sie
nie rozumiem po co mam robic badania krwi czy moczu jak to sie ma do moich obaw ?


jak wszystko tak wiesz i negujesz to po co w ogóle ten temat ?
dolegliwości w nadbrzuszu mogą być spowodowane przez wiele czynników
jak zawsze najważniejsza jest prawidłowa diagnoza
jeśli codziennie alkohol to i pytanie czy nie ma również innych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Proponuje wybrać sie do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kifoza?

Następny temat

Górskie wędrówki, a przyparcie boczne rzepki i chondromalacja IV stopnia

WHEY premium