SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

bol w nadbrzuszu

Wysłana -
trzeci dzien odczuwam bol w nadbrzuszu po srodku/ dzis bylem na pogotowiu dostalem zastrzyk ale bol nadal nie ustapil ostatnimi czasy schudlem
teraz odczuwam dodatkowo oslabienie w poniedzialek udam sie do lekarza pierwszego kontaktu na co powinien mnie skierowac
co to moze byc??

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nie da się określić, a zgadywać też nie będziemy.
Standardowe badania kału, morflogia, wymierniki stanu zapalnego, może pogłębienie o endoskopowe - zobacz co lekarz powie.
Wysłana -
WnMPapa
nie da się określić, a zgadywać też nie będziemy.
Standardowe badania kału, morflogia, wymierniki stanu zapalnego, może pogłębienie o endoskopowe - zobacz co lekarz powie.

obstawiam wrzody albo cos gorszego
Wysłana -
Nie ma co obstawiać w dodatku w ciemno bez żadnych argumentów ku temu po kilkudniowych dolegliwościach, jak kolega wyżej najpierw podstawowe badania i diagnostyka ale to lekarz co się Tobą zajmie będzie wiedział co należy zrobić.
Wysłana -
BPL-G
Nie ma co obstawiać w dodatku w ciemno bez żadnych argumentów ku temu po kilkudniowych dolegliwościach, jak kolega wyżej najpierw podstawowe badania i diagnostyka ale to lekarz co się Tobą zajmie będzie wiedział co należy zrobić.

nie do konca w ciemno i bez zadnych argumentow
przez ostatni rok regularnie pilem alkohol w postaci piwa (prawie ze codziennie odstawialem tylko gdy bylem chory i bralem leki)
i teraz obawiam sie ze nie jestem zdrowy i ze w moim organizmie cos ubolewa nie licze na zadną diagnoze ale co jest bardziej prawdopodobne
czy to wątroba czy może kwestie związane z żołądkiem czy moze cos innego/a moze po prostu ten bol brzucha nie byl objawem powaznej dolegliwosci choc nie wydaje mi sie
nie rozumiem po co mam robic badania krwi czy moczu jak to sie ma do moich obaw ?
Wysłana -
pojdziesz toi sie dowiesz na co \Cię skieruje, pewnie jakieś usg jamy, morfologia.
Wysłana -
Jeżeli to nadbrzusze , to zapewne żołądek . Dokładna diagnozę można postawić jedynie po gastroskopi . Jednak w Twoim wypadku zapewne to zwykła niestrawność .
Wysłana -
aa3

nie do konca w ciemno i bez zadnych argumentow
przez ostatni rok regularnie pilem alkohol w postaci piwa (prawie ze codziennie odstawialem tylko gdy bylem chory i bralem leki)
i teraz obawiam sie ze nie jestem zdrowy i ze w moim organizmie cos ubolewa nie licze na zadną diagnoze ale co jest bardziej prawdopodobne
czy to wątroba czy może kwestie związane z żołądkiem czy moze cos innego/a moze po prostu ten bol brzucha nie byl objawem powaznej dolegliwosci choc nie wydaje mi sie
nie rozumiem po co mam robic badania krwi czy moczu jak to sie ma do moich obaw ?

jak wszystko tak wiesz i negujesz to po co w ogóle ten temat ?
dolegliwości w nadbrzuszu mogą być spowodowane przez wiele czynników
jak zawsze najważniejsza jest prawidłowa diagnoza
jeśli codziennie alkohol to i pytanie czy nie ma również innych problemów
Wysłana -
Proponuje wybrać sie do lekarza.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź