SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w dole brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
Witam!

Mam drobny problem, drobny, bo poki co strasznie nie boli..
od jakis 2,5 miesiecy mam praktycznie codziennie, krotkie ( po kilka sec) bole w podbrzuszu.. podobne sa do tych przed czy w trakcie okresu, tak sie odczowa pekanie naczynek, ale mam je tez wtedy, kiedy o zadnym krwawieniu nie moze byc mowy.. u ginekologa juz bylam - wszytsko ok, zero infekcji, zadnych zmian.. no to ja sie pytam, co to jest? ginekolog powiedzial, ze to nerwowe, ale ja wcale wiecej stresow niz zwykle nie mam, z reszta nie jestem sklonna do jakis nerwc.. hm nie wiem czy to ma znaczenie, ale dosyc czesto (2 razy do roku) mam zapalenie pecherza.. sama juz nie wiem, nie chodzi o to, ze to jakos strasznie boli, ale uwazam, ze takich rzeczy nie nalezy lekcewazyc, bo bol to sygnal, ze cos jest nie tak..
aha, moze ma znaczenie, ze szczegolnie przy hmmm bardziej intenywnym seksie, z wlaszcza w pozycji tylnej, zdarza sie, ze cos mnie calkiem mocno zaboli?
Wiec, help, moze cos komus do glowy przyjdzie..

Pozdrowienia!
Pscoolka
1

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminy form (odświeżanie , podawanie linków, reklama)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak ginekolog nic nie wykrył (a mógł np. zlecić badania) to mi Ci nic nie pomożemy.

może postaraj się o skierowanie na USG brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Calkiem prawdopodobne, ze masz miesniaki lub cyste na jajniku. U mnie podobne objawy wywolywala wlasnie cysta. Proponuje zmienic lekarza i prosic o badanie USG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
USG mialam, nawet wewnetrzne, wszytsko jest ok... nie wiem co dalej, hmm..

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
idź do innego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
witam, tez mam pewien problem z prawa dolna strona brzucha,nie jest to jednak zaden bol klujacy,czy ostry,po prostu mnie pobolewa i trwa to tak ok miesiaca,nie koniecznie codziennie. Myslalam moze ze to po usunieciu nadzerki z szyjki macicy,albo jajnik,ale lekarz ginekolog stwierdzil ze z jajnikiem jest wszystko w porzadku i ze zaleca diete bo nie wie a moze to wyrostek,tak dla ostroznosci lepiej diete zrobic. Czy naparwde moze to byc wyrostek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Cześć mam na imię Agnieszka i zawsze po miesiące 12 dnu boli mnie w dole brzucha czy dlatego ze mam jajeczkowanie czy coś innego ostatnio tak mnie bolał prawy jajnik ze nie mogłam podnieś prawej nogi, ale pomału to wszystko ustaje proszę po muście mi.Dziękuje z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
mam pytanie czy to rak jajnika? mam bole w dole brzucha na samym dole,dziwne wariacje zolodkowe typu wdzecia burczenie bol i mialam plamienia przed okresem i nietypowy okres.Lekarz jak mialam dopochwowe usg niestwierdzil torbieli bo mialam kontrolke ale przygladal sie na prawy jajnik i powiedzial ze powiekszony dluzsza chwile sie przygladal. moja pani ginekolog zwala to na jajeczkowanie niewiem co mam robic.!!!prosze o odpowiedzi,o porade!!

niewiem co sie dzieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
skąd mamy wiedzieć czy to rak ? tylko lekarz Ci zostaje.
1

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
dariusz222 ale te obiawy miej wiecej na co by ci wskazywały?

niewiem co sie dzieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
pscoolka najlepiej zrob markery nowotworowe poprzez pobranie krwi to daje 100% wykluczenie badz potwierdzienie nowotworu jajnika!!Tylko lekarz moze ci pomoc my mozemy jedynie tylko doradzic lub wesprzec,koniecznie udaj sie do lekarza zrob badanie dopochwowe usg i wizyta u ginekologa a przedewszystkim cytologia u mnie cytologia wyszla ok ale w nootworze tego gatunku cytologia go niewykarze.Idz do lekarza popros o skierowania na badania i bedziesz pewna jaka jest diagnoza,nieczekaj zbyt dlugo na wizyte u lekarza bo rak nie spi!!!
1

niewiem co sie dzieje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wory

Następny temat

rehabilitacja

WHEY premium