SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol brzucha z prawej strony

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem... Od pazdziernika do lutego chodzilem na silownie. Moj trening na brzuch ograniczalo sie do 20 brzuszkow pomiedzy roznymi cwiczeniami. Mniej wiecej w grudniu lub styczniu zaczalem odczuwac bol brzucha z prawej strony podczas cwiczen. Normalnie mnie to nie bolalo, ale czulem ze z prawej strony, ze brzuch jest jakby troche wystajacy i powiekszony. Troche to zignorowalem, pomyslalem, ze to nic takiego. Jednak teraz wrocilem w czerwcu na silownie i od nowa czuje ten bol przy brzuszkach, a takze czuje jakbym mial "cos" z prawej strony brzucha... : /

Czy to po prostu naderwany miesien? Ktory trzeba zregenerowac? Jakie cwiczenia na brzuch polecacie, abym nie odczuwal tego bolu i zeby wszystko bylo ok?
Z gory dzieki za odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dokładnie w którym to miejscu?
1

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
idź lepiej do lekarza bo to może być jakaś przepuklina albo powiększona wątroba

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
Może wyrostek? Najlepiej lekarz 1szego kontaktu.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jest po prawej stronie, trosze nizej niz pepek. To normalnie nie boli, jedynie podczas cwiczen, wiec wydaje mi sie ze to nie moze byc wyrostek ani watroba. No ale wybiore sie do lekarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no i jak mialem przerwe od silowni (luty-maj) to nie bylo tego widac i juz o tym nawet zapomnialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
Ja mam tez coś w ten deseń po prawej stronie poniżej pępka. Moze coś z mięśniem bo robie ćwiczenia bez pasa. Moze jakaś drobna przepuklina ale byłem u chirurga i pachwinowej nie mam. Wybierz sie tez do urologa może prostata albo coś z pęcherzem.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja mam zupelnie po prawej stronie, daleko od pepka.. Bylem u lekarza i powiedzial, ze to od cwiczen i zebym po prostu mniej cwiczyl. Tylko zastanawia mnie to, ze skoro przez 3 miesiace przerwy od silowni, to sie nie zgoilo, to co ja mam zrobic, zeby to nie wracalo za kazdym razem jak pojde na silownie? Nie przepisal mi zadnej masci ani nic, co zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
Ale chyba jak byłeś u lekarza to jakąś diagnozę postawił? Mniej ćwiczył to dla mnie żadne wytłumaczenie zwł ze ból jak mówisz nawraca.. Moze inny lekarz pomoże...
Mi tam tylko pasuje wyrostek ;)
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania hormonalne jak dokładnie wyglądają

Następny temat

Ciągłe zmęczenie

WHEY premium