SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blizny:(((

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawiajac kuzynce parasolke przecielem sobie palec i mam mala blize :(( i na przed ramieniu jedna tez mala 2cm długosci:(( czy mozecie mi poradzic co i jak zapobiec zeby ja zniszczyc albo zmiejszyc ?? moze wyjasnic ?? nie wiem pomuszcie mi :) jakies kremu masci?? podajcie nazwy i ceny jak mozecie :)
z góry dziekuje)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
"przecielem"
końcówka EM - dobrze czytam>
Jestes facetem blizna to powod do dumy _

wal to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956
Polecam krem Cepan
Są jeszcze inne godne polecenia na przykład contractubex(nie jestem pewien jak to się pisze), jednak Cepan wychodzi najkorzystniej cenowo i jakościowo

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
smaruj cepanem a po chwili na to nakładaj bepanthen masc i tez wmasuj w skore i tak kilka razy dziennie.

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w jakich cenach sa te wszystkie mascie:Cepan (pierwszy raz słysze o tej masci jest dobra na blizny??) contratubex( o niej juz kiedys słyszalem ale czy jest dobra??) Bepanthen ( o tej masci nigdy nie slyszałem czy tez jest pomocna na moje bllizny?) ale co bedzie jak bede smarowł blizny masciami ?? one znikna czy co...??a dlaczego mówicie o łaczeniu masci cepan potem smarowac bepanthen?? prosze odpowiedzcie na moje pytania i jak mozecie podajcie mi ceny i jakie macie zdanie o tych masciach moze jeszcze jakies sa???
z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam Contratubex nosić przy sobie tubkę i mocno wcierać co 2-3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
contratubex jak najbardziej sprawdzony, daje efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ważna rzecz - im szybciej po powstaniu blizny zacznie się uzywać contratubex i im częściej się smaruje tym efekty są lepsze
miałem okazję się przekonać na własniej skórze (dosłownie i w przenośni) - zacząłem stosować od razu po zdjęciu szwów i opatrunków ( na początku wskazana delikatność we wcieraniu ), już po dwóch miesiącach potrzeba było naprawdę wprawnego oka aby dostrzec że były jakiekolwiek blizny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie sa ceny tych wszystkich masci??? a szczególnie contr... zapomnialem dalej nazwy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w jakie sposób ta masc niszczy blizny?? wybiela je czy całkiem je pomniejsza maxymalnie?? czy warto zainwestowac ?? bo podobno contrabutex jest za 25g 30zl:(( drogo ale jak trzeba to tzeba:P i jeszcze jedno pytanie na ile starczy 25g???? smarowana??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zainwestować warto masc naprawde bardzo pomaga no i jest wydajna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba scheurmanna

Następny temat

jak sie kobietom podoba rozbudowana żuchwa

WHEY premium