SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blender do orzechow

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
siema. poszukuje dobrego blendera, ktory da rade zrobic maslo orzechowe. widzialem stricte blender do tego, ktory wyglada i dziala jak maszynka do mielenia miesa, cena spoko bo tylko 100zl,jednak ani jednej pozytywnej opinii kupujacych, tak wiec odpuscilem czy ktos cos moze polecic? domyslam sie ze taki sprzet zeby dal rade musialby dysponowac moca pow 1000W...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na 750W zrobisz bez problemu. U mnie problemem były topiące się elementy obrotowe z plastiku. Dlatego najpierw polecam 3-4x przepuścić przez najdrobniejsze oczko w maszynce do mięsa, a potem dopiero na koniec w blenderze.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
taka opcja mnie nie interesuje, z tym wczesniejszym zmieleniem. chce wrzucic cale orzechy do blendera i wsio, to moj cel hehe. jak jeszcze zylem w pl to mialem 800w firmy braun i te 800w nie dawalo rady, blender sie cholernie grzal, po chwili wylaczal by silnik sie nie spalil a zeby sie wlaczyl z powrotem to z 5 min trzeba bylo czekac. stad doswiadczenie mi podpowiada min. 1000w do takich celow. tylko mialem nadzieje ze ktos tu robi wlasne masla i moze cos konkretnego, sprawdzonego polecic

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tłumaczę Ci. Przy długim blendowaniu nie moc staje się problemem, a plastikowe miski. Ja mam Brauna 750W i mam miski potopione. Jak chcesz 1000W, to masz Brauna Multiquick serii 9.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a mozna dostac nie z o
plastiku a innego tworzywa, czy wszystkie robie z plastiku? (nie wiem, nie znam sie )

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
tera większość jest takich, kiedyś robiliśmy u nas w zakładzie maszynki tzn za komuny tak mi opowiadali starsi pracownicy i poszły za granice do testów i nie chcieli od nas ich brać bo powiedzieli że sie nie psują, chodziły non stop przez miesiac i nawet długopisy do środka władali i nic. no ale maszynka na metalowych częściach.

a teraz to wszytsko jednakowe jest.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-05 20:31:29

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ok. podziekowal za info

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki wysokokaloryczne

Wiecej