SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blazejek - redukcja rozwiniecie nóg !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
Czesc ,
mama na imie Błażej mam 23 lata , moj staz na silowni to okolo 1,5 miesiaca. Moja przygoda z cwiczeniem rozpoczela sie w 2012 roku w styczniu kiedy po 2 kontuzji kolana obadalem ze jestem juz tak gruby ze siadaja mi stawy , wazylem okolo 120 kg , zredukowalem sie do 84 kg , byla to dieta + street workout , i cwiczylem tak do konca wrzesnia. Mialem przerwe do lutego 2013 i znow zaczalem cwiczyc SW ale w lipcu przecialem sobie sciegna nadgarstka co skonczylo sie przerwa w cwiczeniu do konca listopada kiedy to poszedlem wlasnie na silownie.
Do dzisiaj cwiczylem na silowni tak ze kazdego dnia robilem inna partie miesniowa zeby wczuc sie w silownie i nauczyc techniki.Waze obecnie 102 kg przy 20 % bf.

Moj cel to 87 kg i okolo 10 % bf oraz znaczne rozwiniecie mięśni nóg.

Tutaj daje zdjęcie z wyniku moich pierwszych redukcji.


Tutaj lipiec tuz przed wypadkiem w pracy i kontuzja nadgarstka.


Aktualna forma.07-01-2014



Dobra koniec tego rozpisywania , sumując.
CEL : 87 kg 10%bf
Rozwiniecie mięśni nóg.

Moj tydzien bedzie wygladal tak ,
Poniedzialek : Klata + Biceps
Wtorek : Aeroby , Brzuch
Środa : Nogi
Czwartek : Plecy
Piatek: Barki + Triceps
Sobota i Niedziela : Aeroby , Wolne zalezy od samopoczucia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
08.01.2014

Trening nóg.
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3-4 serie po 15 pow.
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE 3-4 serie po 15 pow.
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY 3-4 serie 12-15 pow.
UGINANIE NÓG W LEŻENIU 3 serie 12 pow
PRZYWODZENIE NÓG DO WEWNĄTRZ 2 serie 12 pow
ODWODZENIE NÓG NA ZEWNĄTRZ 2 serie 12 pow
Lydki
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE do oporu :D

Po treningu wpisze jakimi ciężarami robione były nogi , prosiłbym tez kogoś o podzielenie się opinia na temat tego dnia , dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
siema , uzupełniam i odkopuję stary temat , myślę ze fajnie będzie się podzielić z wami historia. Więc tak redukcja i rozwiniecie nóg trwały 5 miesięcy (ta o której pisałem w pierwszym poście).

Wyglądało to tak :

Trening split :
nogi , plecy , biceps klata , barki triceps
cardio raz w tygodniu 15 km biegu.
Dieta :
2 gramy B na kg , 70 gram T , reszta do zapotrzebowania to były węgle i ucięte 200 kcal nie mam zapisane dokładnie ile kcal.
( tak wynika z moich zapisków) :
Wizualnie wyglądało to tak :


po tym zdjeciu po prawej do poczatku 2014 roku robiłem mase , chodziłem na siłownie 3 razy w tygodniu i trenowałem , intuicyjnie.

w październiku 2014 wyglądało to tak :




Cały czas ćwiczyłem intuicyjnie z zachowaniem odstępu 2 dni od partii. Nie mam zdjęć z grudnia 2014 , wiec nie wiem jak to tam dalej szło. Zgubiłem też zeszyt z dieta i treningami.

Mam tylko zdjęcia z końca masy kwiecień 2015





w maju 2015 miałem małe przygody życiowe i wróciłem do ćwiczenia systematycznie dopiero w listopadzie 2017 roku.

mam zdjęcie z 2016 roku , wyglądało to tak ze raz na kiedyś szedłem na siłownie , np 2 razy na kwartał.



Obecnie cwiczę od listopada 2017 roku i mam zamiar cwiczyć dopóki będę mogł , wszystkie informacje o treningach bedę opisywał od jutra.
Także wiecej informacji bedzie w nastepnym poście , peace !







Zmieniony przez - blazejek w dniu 2/8/2018 12:59:29 AM

Zmieniony przez - blazejek w dniu 2/8/2018 1:01:34 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
Klatka :
Skos 60 stopni hantle 5 x 12 , 45-50 kg
Skos 60 sztanga 5 x 5 120 kg

dieta :
3g B / kg
pozostałe zapotrzbowanie -200kcal g W / kg
70 g T


Zmieniony przez - blazejek w dniu 2/10/2018 8:46:20 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny

Następny temat

Plan treningowy do oceny ;)

Wiecej