SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blagam!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie liczyłem zapotrzebowania dokładnie.Wrzuciłem tylko rys.Przy szybkiej przemianie materii,a wnioskuję,że autor taką właśnie ma,węglowodany bywają zbawienne w przełamywaniu zastojów we wzroście masy.W przypadku takich osób,ważniejsza jest kaloryczność i odpowiednia ilość energii do wykorzystania białek w procesach budowania mięśni,niż ścisłe przestrzeganie znanych nam kanonów.
Miło mi.Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Najwięcej ludzi przy rozpisywaniu diety zwraca uwagę na to by było 2 g b/kg MC, a nie interesuje ich energia potrzebna do "wcielenia" tych białek w mięśnie, której nie uzyskają z 4g ww/kg MC.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
ale dlaczego akurat na noc? co stoi na przeszkodzie by zwiekszyc podaz wegli we wszystkich innych posilkach?

poza tym moze znow sie cos zmienilo, ale u ekto zapotrzebowanie na tluszcz jest wieksze. a 50g tluszczy to zdecydowanie za malo, nawet na ta wage.

swoja droga jesli uwazasz, ze 2.0g tluszczy to za duzo, to polecam lekture
https://www.sfd.pl/dieta_do_oceny-t358709.html
kolega ma przyrosty suchej masy mimo bycia endomorfikiem i ogromnej ilosci tluszczy i weglodowanow. co jest zlego w zbyt duzej ilosci tluszczy poza tym, ze jest tak po prostu... zdrowiej? oczywiscie jesli mowimy o zdrowych tluszczach w odpowiednich proporcjach kwasow tl.

ps. dieta jest owszem, na sile, ale wydaje mi sie, ze w tym momencie nie ma to az tak wielkiego znaczenia.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2007-12-14 21:34:48

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Kapitalny przykład tu podałeś

Koleś, który waży 80 kg przy 190 wzrostu i pisze że jest endo. A zresztą tej diety nikt nie skomentował także nie wiesz czy jest dobra


Co do ww na noc to przeczytaj moją wypowiedź pod wypowiedzią Bl'a.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Gdybym nie jadł węglowodanów na noc,wtedy kiedy nie spalałem tej energii podczas codziennych czynności,nigdy bym nie wyszedł z wagi 62kg.Miałem wtedy 24 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
co ma wspolnego waga z typem budowy? czy jesli waze 60kg to oznacza, ze nie moge byc endo? ten koles ma to 80kg, m.in. dzieki redukcji i potem tej diecie, nie zalewa sie a celem nie jest przyrost masy, a sily. masy z tego co wiem troche wpadlo przy okazji, ale suchej.

przeczytalem tego posta, ale nadal nie rozumiem dlaczego akurat na noc, a nie wczesniej. nie lepiej rozlozyc dodatkowe wegle (ktorych zgodze sie, powinno byc znacznie wiecej) na inne posilki?

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Zależy od tego w jakim stopniu ekto jesteś.

A z tym przykładem to może źle podałem, ale często ludzie źle oceniają swój typ budowy.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Żeby przełamać swoją szybką przemianę materii musiałem zjadać przed snem węglowodany proste.Wtedy się ruszyło.Napisałem czemu przed snem.Po to,żeby energia została spożytkowana na procesy regeneracyjne a nie jako źródło paliwa w ciągu dnia.Jeśli ktoś nie jest radykalnym ekto,nigdy tego nie zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
BL teraz spowodowałeś to że jak będą oceniać diety to każdemu na noc do twarogu bedą pisać : "Dorzuć grahamkę"

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chyba aż takim autorytetem jeszcze nie jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

warzywa na redukcji

Następny temat

ryż biały

WHEY premium