SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj-jestem w szoku

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Dzisiaj bylem na pierwszym treningu i jest to cos naprawde za***istego, jezeli chodzi o skutecznosc i prostote -exxtra, fakt ze jestem obity zdrowo:), ale bjj jest po prostu mistrzostwem swiata:)

Musialem sie z wami tym podzielic:)

Pozdro

KdH

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Moze, trenuja i zaawansowani i srednio i poczatkujacy. Treningi sa dwa razy dziennie.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie w Wawie trenujesz i o jakich godzinach?

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wnioskuje ze jak byles dzisiaj to trenujesz na Zolibozu.Na jakiej to jest ulicy?

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy w rodzinie

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Napisalem godziny kilka postow nizej, na zoliborzu -ul. ogólna 9 na tylach pks marymont na godz. 11.00, chodze w poniedzialki i srody, we wtorki na 21.00 hala gwardii a w piatki na 21.00 na thai boxing tez na hale gwardii

Pozdro

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki.
Ja bede tez trenowal o 11.00 bo mi inne godziny teraz kompletnie nie pasuja.

Pozdro

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, czy macie na treningach bjj jakieś dziewczyny i czy jest bjj gdzieś w okolicach Kielc - przyjmując promień powiedzmy 100 km?

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kiedy wreszcie bedzie BJJ we Wroclawiu? I jeszcze jedno pytanie: jakie sa najczestsze kontuzje w bjj?

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najblizej w Lublinie

Pawel Ziolkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
jakies dziewczyny na zdjeciach z treningow byly:)
ja na temat kontuzji to sie jeszcze nie wypowiem, ale dzisiaj jestem jedna wielka kontuzja (moze dlatego ze ci pacjenci na treningu sa naprawde duzych rozmiarow:) wiec w******l lekki zarwalem

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a, strasznie mi cisnienie skacze jak piszecie o tym BJJ, bo jestem strasznie w****iony, ze nie moge tego trenowac ze wzgledu na te glupie godziny... Strasznie bym chcial trenowac ta sztuke walki, ale ani o 11:00 (szkola), ani o 21:00 (jutro szkola no i ogolnie bezsens) nie moge... Dlaczego to nie jest np. o 19:00...
Moze planujecie jakies zmiany godzin? Nawin tam tym instruktorom, ze masa ludzi by na pewno przyszla gdyby byly jakies normalne godziny!!!


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem jaki tytul, moze tsunami:)

Następny temat

brutalna ulica hehe

WHEY premium