SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bitwa na mięsnie!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
rok temu bywały takie ankiety kto jest najlepszy na poszczególne partie mięsniowe.ze względu ze wieczorami mi sie nudzi takze postanowiłem wznowic ten wątek.bedą bitwy na klate,plecy,barki,brzuch,nogi,ramiona przedramiona itd.a więc zeby zrobic ankiete potrzebuje ochotników których bede mógł do niej wsadzic.wiec w tym poscie zgłaszajcie swoją kandydature.napewno po roku wszystko sie zmieniło i wielu stałych bywalców jak i nowych jest w super formie.ja jako załozyciel postu nie bede uwzględniał sie w tym konkursie.heh niestety nagród nie bedzie ale mysle ze wyróznienie za naj partie mięsniowa na sfd jest wystarczające!pozdrawiam i czekam do konca przyszłego tygodnia na zgłoszenia!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
poskladaj z wszytskich postow...popytaj o pozwolenie i rob bitwy...ps.dobry pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12341
Jestem za

"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
nie moge sobie od tak poskładac bo nie wiem czy ktos chce wziąc udział.ten kto bedzie chciał to sie zgłosi na tym poscie a jak bedą juz bitwy to bedzie w ankiecie lista i ci na liscie wrzuca swoje najlepsze fotki poszczególnych partii!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
poskladaj z wszytskich postow...popytaj o pozwolenie i rob bitwy...ps.dobry pomysl

napisalem zebys sie tez popytal,ale w sumie lepszy pomysl bedzie jak tutajj ludzie beda sie zglaszali...czekamy na oferty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No to moze ja sie zglosze zglaszam swoje motyle moze byc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Jestem pierwszy


P.S. DaroNigga - jestes z jelonki ??

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-11-18 16:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
zglaszam moje miesnie gladkie ukladu moczowo-plciowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
podpinam sie. chetnie popatrze jak sie beda bitwy rozgrywac

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No to moze niech kazdy zglasz kandydatow tak bedzie szybciej niz sami maja sie zglosic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

06.12 mija rok

Następny temat

8 miesięcy na Siłce bez niczego

Wiecej