SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bio gro nowy cud czy gniot

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
bio gro co sądzicie o tym cudzie słyszałem że to następca kreatyny i jakiś czas temu robił furore za oceanem miał ktoś z was styczność jeśli będzie potrzeba moge podrzucić jakieś linki

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
jw

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nic o tym nie slyszalem, ale znajac zycie bedzie to jakiś badziew za konkretną kwote który odpowiednio zareklamowany skusi młodzież którzy bedą liczyli na szybkie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
opinie ma calkiem niezle.
8,7/10 z 180 glosow...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Opinie testujących na samym plusie, także raczej nie gniot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Następca kreatyna? Podaj skład, jaka substancja jest następczynią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
szkoda że do polski jeszcze nic takiego nie doszło ale wiadomo że my jak zawsze daleko za murzynami cena za oceanem 40$ ciekawe jak u nas wycenią jeśli wgl będzie

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
znaleźli w nim niby jakąś substancje kontrolowaną anabolicznie

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak przez WADA zbanowany to pewnie działa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
bo podsypane ph pewnie%)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-11 22:18:55

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Kolejna fala niepewnych zakupów będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący przy tłuszczu, jakie suplementy?

Następny temat

Bcaa + Gainer jako jeden napój POTRENINGOWY?

Wiecej