SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1188
Witam mam takie pytanie trenuje pod mase miesniowa, problem dotyczy klatki piersiowej a dokladniej w okolicach sutkow mam troche tluszczu- wyglada to jak niewielka lipomastia przez co odbija sie to na calej sylwetce, i tu moje pytanie chcialbym sie tego pozbyc zrzucic ten tluszcz z tej okolicy czy tutaj sprawdzi sie bieganie na biezni po skonczonym treningu codziennie po treningu robilbym sobie tak z 15-20 min biegu czy to starczy? Dotad robilem rozgrzewke taka przed treningiem aby , teraz chcialbym rowniez zrobic bieganie po w celu spalenia ego tluszczu czy jakis inny pomysl macie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm na spalenie to trzeba by dietę redykcyjną + aeroby a trening może być typowo masowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A dieta jaka jest?bo nie ma treningu na mase czy rzezbe,to dieta o tym decyduje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie mogę wyjść poza 37 w bicu

Następny temat

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

Wiecej