SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie poranne,dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. chciałabym się dowiedziec co nalezaloby sobie zapodac przed i po biegu rannych. kiedy rozpoczac normalny tok sniadaniowy. co jest przez reszte dnia by odtluscic swe cialo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
bar'a czyli batonika np. energetycznego albo slim sticka albo w ostateczności Corny

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
nie wiem czy to dobre ale myśle że jeśli chcesz spalić tłuszczyk to najlepiej nic nie jeść przed biegiem jedynie wypić np wode niegazowaną a po treningu jakis niskotłuszczowy posiłek napewno owoce i warzywka jakis ryż,płatki owsiane,dużo jakis tam zbóż itd Jesli chcesz zrzucić pare kilogramów to jasna sprawą jest to że nie możesz sobie zaśmiecać jadłospisu jakimis słodyczami-to na pewno odpada
Musisz pic dużo wody ona przyśpiesza metabolizm ,możesz też oczywiście z rana zapodać sobie kawe
pozdrawiam

3eba być twardym, a nie mientkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
jak chcesz zrzucić tłuszcz to nie przesadzaj z WW podaruj sobie owoce na rzecz warzyw, tak jak mówi mój poprzednik nic przed bieganiem. ale dobrze by było żebyś na bieganie brał jakiegoś bar'a żeby na wypadek spadku cukrów krwi się poratować.

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze nie powinieneś biegać rano bo to niezdrowe na serce... ale jak musisz to biegaj ale przed tym pij tylko wode... a biegać najlepiej wieczorem chyba, że sie drechów boisz

W kulturystyce najważniejszy jest zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć kiedyś biegałam codziennie,mam porównanie bo spróbowałam różnych możliwości ,szczerze powiem że bieganie rano przed śniadaniem bardzo mnie osłabiało,odejmowało sił na cały dzień ,nie było to wynikiem słabej diety,poprostu byłam do niczego ,natomiast jestem zwolenniczka biegania wieczornego 2-3 godziny po lekkim posiłku,zresztą ostatnim,polecam bo nie tylko tracisz mase ale zyskujesz dobry sen i siły na nastepny dzień:)

KLAUDIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
klaschnikov gdzie to wyczytałeś że bieg z rana źle skutkuje na serce???
aha i zeby spalić tłuszcz nie polecam dużo jeść na noc <bo po tym to raczej masa idzie i organizm nie wypoczywa>



3eba być twardym, a nie mientkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Klashnikov nie, nie, i jeszcze raz nie. Wlasnie bieganie rano jest najefektywniejsze a wieczorem raczej mniej. Jezeli podajesz jakies sensacyjne sposoby, to poprzyj je prosze jakimis argumentami.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
właśnie trochę logiki, a nie fakty z powietrza. Jak chcesz się odtłuścić to powinieneś biegać rano. Jakbyś naprawdę czuł że mdlejesz z wysiłku( w co szczerze wątpię) to zarzuć sobie trochę glukozy gdzieś tak 8-10 g rozpuszczonych w wodzie.

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
no to chyba o to chodzi żeby sie zmeczyć no wątpie czy bedzie mdlał ale po co glukoze??własnie o to chodzi żeby wypalic to świństwo pod skórą no nie

3eba być twardym, a nie mientkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście nigdy nie biegalem... a to z rannym bieganiem to ktoś mi powiedzial... nie mam żadnych argumentów na poparcie tej teorii. Bardzo możliwe że macie racje... jezeli tak jest to sorry za wprowadzenie w błąd...

W kulturystyce najważniejszy jest zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No ok, rzeczywiscie jest to blad. Bieganie rano jest efetywniejsze rano, gdyz organizm przestawia sie na spalanie tluszczu juz po 15-20 minutach. Oczywiscie mowimy o bieganiu w strefie 60%-75% tetna, wtedy to tylko jest trening aerobowy.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10kg w 6 miesiecy

Następny temat

Trening na schudnięcie dla dziewczyny.

WHEY premium