SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie po treningu siłowym z suplementacją.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
Witam serdecznie. znalazłem parę tematów dot. biegania po siłowni lecz żadnego , w którym ktoś wykorzytywał niżej wymienione suplementy.

Doradźcie kiedy najlepiej je przyjmować.
Trening siłowy split4x + 2x po treningu siłowym bieganie 20-30min
Cel : wysportowana sylwetka
obecny staż treningowy około 2 lat.
Mam do dyspozycji : kreatyna cm3,białko wpc 80%,stack kreatynowy przed treningowy, stack po treningowy, węgle proste z olimpu.

dieta oczywiście jest.
Moja propozycja dot. dni w których będe biegać po treningu:
-posiłek przed treningowy (2h przed treningiem)
-30 min przed treningiem przedtreningówka
-po treningu siłowym białko wpc
-bieganie 20-30min
-stack potreningowy z węglami.

Co o tym sądzicie? wyżej wymienione suplementy stosuje już dłuższy czas i chce je nadal stosować, chciałbym je tylko najlepiej wykorzystywać w dni z bieganiem aby ograniczyć maksymalnie katabolizm.
Czekam na podpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Pisz w dziale odżywki i suplementy.



PS.Przy tym stażu-zakładając że dieta jest dopięta-suplementy mogą być,a równie dobrze może ich nie być.Żadna różnica.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening klatki siła

Następny temat

Trening pleców do sprawdzenia.

WHEY premium