SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie dla lekkiego zrzucenia sadła

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8615

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Płeć

facet

Waga

85

Wzrost

190

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

nie wiem co to jest

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

krzesło

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

codzinne bieganie dwa razy po 6km

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nic

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
Witajcie,

Już sam nie wiem co robić, chyba wynajmę jakiegoś trenera. Mam 36 lat (facet) i zacząłem jakiś czas temu biegać. Głownie po to zeby nie umrzeć, bo większość życia siedzę. Ale w tym roku chciałbym spalić oponkę. Nie jestem grubasem i w ogóle w bieganiu mam dość dobrą formę. Ważę 85kg i mam 190cm, ale za dużo tłuszczu na brzuchu. Plan jest taki zeby biegac codziennie do pracy około 6km w jedną stronę i z pracy. Ewentualnie jak bede mial dosc, to dzien przerwy i wtedy rowerem, bo mnie stawy bolą po paru dniach biegania.

I pytanie: jesc czy nie jesc przed bieganiem porannym? I ewentualnie co jesc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
lian
Jeśli gadamy o lekarzach itd. Z powodu bólu głowy byłem u pani masażystki. Fajna, ładnie mnie pogłaskała itd. Ale w sumie żadnego efektu.


Ja znam kilka masażystek też pogłaskają itd. a efekt? lepiej nie pytaj

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Najpierw dieta a później bieganie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
Nie muszę stosować specjalnej diety, bo nie mam problemów z nadwagą, jeśli masz na myśli dietę pojmowaną jako stosowanie się do ścisłych zasad zgodnych z filozofią jakiejś diety. Jeśli pojmujesz diete jako zdrowy rozsądek i nie obżeranie się to tak - jestem na ciągłej diecie od dawna. tzn. nie żrę fast foodów, węgle jem w pierwszej połowie dnia głównie, nie jadam późno w ogóle, staram się jeść często ale mniej. Ogólnie jem z natury mało mięsa i nie jadam tłusto. nie mam wilekich apetytów. przykładowo, jeśli zjem normalne śniadanie rano, potem koło 10-11 drugie śniadanie, np. jedną bułkę i jesli juz zdecyduje sie na fastfood (dla przyjemnosci pizza) do dwa kawałki z małej pizzy wystarcza mi zeby byc normalnie najedzonym a nie wypchanym jak prosie. są dni np. w weekend kiedy z nudów jem wiecej i byle co, ale w są tez dni kiedy jem mniej. najwiekszy problem mojej diety to wieksza redukcja pieczywa, które uwielbiam oraz leczenie nałogu - czekolada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Jeśli nie zapewnisz odpowiedniej ilości kcal i to z odpowiedniej żywności to oponka zostanie. Wiele razy na forum było wałkowane że tłuszczu nie zwalczysz miejscowo.

Zmieniony przez - g0g0 w dniu 2012-04-22 21:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
tak, to już wszyscy wiedzą. a moje konkretne pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Rano nie jeść przed bieganiem. Lub po treningu biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Żeby ruszyć z miejsca musisz mieć diete czyli 6-7 posiłków jedzonych co 2-3 godziny. I to mają byc konkretne posiłki a nie "normalne śniadanie" rano, potem "jakaś bułka". Zresztą ile czasu mija od godziny "rano" do 10-11? Bo dla mnie rano to 6, dla pana Andrzeja ze Skierniewic rano to może być np. godzina 9, z kolei Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina może jadać o 10

Zresztą co to za jedzenie? Bułka, pizza, czekolada, pieczywo? Gdzie 10 litrów wody? Gdzie jakiś zdrowy tłuszcz? Gdzie warzywa i owoce?

Chcesz sobie biegać, biegaj. Ale będzie to tylko bieganie i nic więcej, brzucha tym nie zrzucisz. To czy rano zjesz posiłek przed bieganiem nie ma znaczenia bo twoje bieganie nie będzie spalało tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Nie muszą to być tak regularne posiłki co 2-3 godziny. Wystarczy by jadł zdrowe żarcie i tyle ile wyliczy sobie. Na ale na bułkach sześciopak się nie pojawi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
wyliczam, ze nie zre wiecej niz 1500 kalorii dziennie. mrCross, a Ty rozumiem już poznałeś moją dietę, ze tak piszesz? Co? Jak to jest z tobą, fantazjujesz? Na śniadanie przeważnie jem twarog z olejem lnianym zmieszanym na zimno, rodzynki do tego. innego dnia platki z mlekiem albo owsianka. to jest po wstaniu czyli o 6:30. o 7:30 wybiegam sobie do pracy i biegne lub biegne/maszeruje 40 min, zalezy. o 10 jem co, roznie, przewaznie pieczywo, jabłko, kefir, potem o 13 jem nagrode, czyli np. devolaja z ziemniakami, haha! albo zupkę ziemniaczaną + jakas surowka, potem kolo 15 cos znowu na ząb, bo czlowiek glodny :) a po powrocie do domu jeszcze: albo obiad o zony np jakies miesko z kurczaka i ryz, wazywa albo dwa mniejsze posilki - to roznie. ide spac o 12, pozniej niz o 12 raczejnie jem. pije za mało, srednio 5 kaw dziennie - top mnie trzyma zeby nie pasc, hehe, przyznaje - wody za malo pije. ostatnio pije srednio 0,75litra sokow wyciskanych wlasną maszyną: marchew, buraki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
pozniej niz o 21 aczej nie jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Aha, spoko, i uważasz że dla 36-letniego chłopa ważącego 85 kg 1500kcal to wystarczająco? Zresztą to nie jest żadna dieta co ty jesz. Jednego dnia jesz na śniadanie białko, tłuszcz i troche węgli, innego dnia z kolei sam węgiel. I nie rozumiem pojęcia "nagroda". Nagrode to sobie możesz zrobić raz w tygodniu. Nie mówie tutaj że masz odrazu przejśc na jedzenie według ściśle określonej diety ale trzymaj sie chłopie jakiegoś schematu. Pijesz dużo kawy a dostarczasz mało witamin i minerałów, które podczas odchudzania są potrzebne jak woda w czasie pożaru. Zmień podejście a potem zacznij sie odchudzać

Lektura na najbliższe dni
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki u mężczyzny w wieku 50 lat

Następny temat

trening w chorobie

WHEY premium