SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

bieganie a mma

Wysłana -
Witam, uczeszczam na mma od dluzszego czasu. Jestem bardzo sprawny, dobrze rozciagniety. Wysilki beztlenowe ida mi mega, wszystkie zadaniowki/stacje wydolnosciowe i inne robie na pelnej szybkosci w wielu seriach. Na kazdej plaszczyznie jestem dobry. Mam 181cm wzrostu i waze 87kg. Sparuje pare rund po 3 min i ta kondycja jest naprawde dobra, natomiast biegam strasznie slabo. Dolaczam sobie wlasnie na sobote 40min truchtu powolnego zeby sie jakos poprawic. 10km zrobie w te 55/6min. 5km w 25min jak sie spręże. Może to tylko ja wydziwiam, że to taka tragedia ale naprawde jest mi jakby wstyd bedac naprawde dobrym zawodnikiem a nie umiejac jakos biegac. :) Prosze o odp w czym moze byc problem, napewno w tym ze sie przed biegiem nie rozgrzewam za bardzo bo mi sie nie chce i to tez musze wlaczyc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie każdy musi dobrze biegać, aby biegać trzeba je trenować, u Ciebie priorytetem jest zapewne mma
Wysłana -
Tak priorytet to mma. Raz na tydzien biegam zeby miesnie dotlenic
Wysłana -
No to nie ma co się dziwić jak tylko raz na tydzień biegasz, to tak samo jakbyś trenował raz w tygodniu mma, zapewne też by było słabo
Wysłana -
czyli nie ma sie co przejmowac :D?
Wysłana -
Dokładnie, biegaj bez spiny
Wysłana -
elegancko dzieki ;)
Wysłana -
Nie żebym się czepiał, ale ostatnio jest taki trend w myśli szkoleniowej że w sw nie potrzeba biegania długodystansowego, ale nacisk trzeba kłaść na sprinty i siłówkę, bo to właśnie wyrabia w zawodniku moc:

http://rozwoj-sily.pl/trening-i-rehabilitacja/przygotowanie-fizyczne-sportach-walki/ 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź