SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie a mma

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
Witam, uczeszczam na mma od dluzszego czasu. Jestem bardzo sprawny, dobrze rozciagniety. Wysilki beztlenowe ida mi mega, wszystkie zadaniowki/stacje wydolnosciowe i inne robie na pelnej szybkosci w wielu seriach. Na kazdej plaszczyznie jestem dobry. Mam 181cm wzrostu i waze 87kg. Sparuje pare rund po 3 min i ta kondycja jest naprawde dobra, natomiast biegam strasznie slabo. Dolaczam sobie wlasnie na sobote 40min truchtu powolnego zeby sie jakos poprawic. 10km zrobie w te 55/6min. 5km w 25min jak sie spręże. Może to tylko ja wydziwiam, że to taka tragedia ale naprawde jest mi jakby wstyd bedac naprawde dobrym zawodnikiem a nie umiejac jakos biegac. :) Prosze o odp w czym moze byc problem, napewno w tym ze sie przed biegiem nie rozgrzewam za bardzo bo mi sie nie chce i to tez musze wlaczyc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie każdy musi dobrze biegać, aby biegać trzeba je trenować, u Ciebie priorytetem jest zapewne mma

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2198
Tak priorytet to mma. Raz na tydzien biegam zeby miesnie dotlenic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No to nie ma co się dziwić jak tylko raz na tydzień biegasz, to tak samo jakbyś trenował raz w tygodniu mma, zapewne też by było słabo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
czyli nie ma sie co przejmowac :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dokładnie, biegaj bez spiny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
elegancko dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
Nie żebym się czepiał, ale ostatnio jest taki trend w myśli szkoleniowej że w sw nie potrzeba biegania długodystansowego, ale nacisk trzeba kłaść na sprinty i siłówkę, bo to właśnie wyrabia w zawodniku moc:

http://rozwoj-sily.pl/trening-i-rehabilitacja/przygotowanie-fizyczne-sportach-walki/ 

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan góra dół do oceny

Następny temat

Trening góra dół do oceny

WHEY premium