SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec w sumie od tygodnia zaczałem ostro biegać, szybkim truchtem jakos schodzi mi 40-50 minut fajnego biego, na sobie 3 bluzy czapka i pod koniec jestem mokry jak swinia. Do tego odpuscilem sobie silownie, chce poprostu zrzucic zalegajacy tluszcz, mysle ze przez miesiac nie powinno byc duzych spadkow na miesniach, do tego robie pompeczki i brzuszki. W sumie to efekty juz widze pozatym trzymam dietke. Czy taki trening przppuscmy przez miesiac moze jakos negatywnie wplynac nie wiem na utrate miesni czyc os takiego??

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
a po co rezygnujesz z silowni ?

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Właśnie po co rezygnujesz z siłki? Zacznij ćwiczyć nawet do 6 razy na tydzień z mniejszymi obciążeniami i conajmniej 15 powtórzeń w serii. Rób mniej serii na ćwiczenie, ale więcej ćwiczeń.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo ****a po takim bieganiu to juz jestem wy***any na maxa i nie chcialo by mi sie na silke pop*****lac, a drugie ze moge przyoszczedzic 35 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to mozesz nie biegac codziennie tylko co 2 dzien a w odsrteach siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem ze przez tego miecha moga byc jakies spadki czy cos takiego, zreszta nie wiem ostatnio dlugo nie robilem zadnej regeneracji tylko napierdzielałem ostro na silce, wiec w sumie moze sie przyda taki odpoczynek, a w kwietniu/maju znow silka ?? miesnie zaskocze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tym systemem owszem zgubisz wagę, ale połowa z tego to będą mięsnie, a nie tłuszcz

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli najlepiej łączyc 1.dzien - silownia, 2 bieganie, 3 silownia, 4 bieganie itd. Czy w np. w ten sam dzien popoludniu silka, wieczorem bieganie?? w sumie staram sie robic, pompeczki brzuszki podciagania zeby zminimalizowac utrate miesnie ale nie wiem czy to cos da,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nomzesz po siłowni walnąc sobie aeroby, tez jest niski poziom glikogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze mowiac to bardziej podobała by mi sie opcja naprzemienngeo treningu i biegania 1. bieganie 2 dzien silka. 3 dzien bieganie? czy cos takiego pasuje?? do tego wiadomo dieta, niczym sie nie suplementuje bo uwazam ze normalnie da sie schudnac zreszta juz efekty widze na bebechu
Od poniedzialku zaczne laczyc silke + biegi, bo jednego dnia to by byla masakra i wogole malo czasu dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no tez moze być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatką

Następny temat

Kontuzja

WHEY premium