SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie, kiepska genetyka, czyli wszystko na nie.. i wyniki po 6 miesiącach ćwiczeń

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
witam mam nastepujacy problem ćwicze 6 miesiecy moje osiągi to:
Łapa 33
klata 100
bary 113
wyciskanie 90kg
wzrost 171
waga 66kg
zdjec narazie niemam postaram sie zrobic i wstawic
niestety ale mam bardzo duze problemy z budowaniem masy miesniowej, bo jestem typowym ekto i mam szybka przemane materii
oraz w tygodniu chodze tez na treningi w piłke nożna gdzie mamy strasznie duzo biegania,

staram sie uzupełniać kalorie po treningach carbo, chociaz z utrzymaniem diety mam problemy,
myslalem ostatnio nad kreatyna(mysl ta wzięła sie z tąd ze znajomy ma identyczne wymiary po połowie czasu którego ja ćwicze tyle ze on unika jakiego kolwiek ruchu i ma dobra genetyke, chociaz do rekordu mu brakuje) to bylaby moja pierwsza w karierze ze tak powiem, i bylbym wdzieczny gdybyscie mi doradzili ktora wybrac oczywiscie z mono, oraz co do tego
dodam jeszcze ze treningi zmieniam co 6 tyg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
jesli chcecie zobaczyc zdjecia to zapraszam tutaj:
https://www.sfd.pl/17_lat,_6_miechow_ćwiczeń,_rezultaty_kiepskie-t320871-s1.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2713
6 miechow - 90 na klate . pozdro .

..kto rano wstaje temu Pan Bóg mase daje..moje foty: http://www.sfd.pl/temat266830/#post1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
mono co nie kupisz bedzie ok,gainer/białko/bulk w zależności od braków w diecie

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
mono co nie kupisz bedzie ok,gainer/białko/bulk w zależności od braków w diecie

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
sorki dubel

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Pakernik a co w tym dziwnego ze 6 miesiecy 90 na klate ? To jest bardzo dobry wynik. Po 6 miesiącach gosc szarpie 25kg wiecej niz wazy a ważac 66kg napewno jest chudziutki. Bardzo dobry wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
zgadzam sie z wami moim zdaniem 90kg to wcale nienajgorszy wynik po tak krotkim czasie, az sam niewiem jak to podnioslem, tylko szkoda ze masy niema
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja 90 kg brałem po miesiącu cwiczen na dwa ruchy. pierwszy ruch 50 drugi 40 kg


a co do kretku, to mysle ze czas najwyzszy zeby sięgnąć, pamiętaj jednak, że sama kreatyna masy nie daje, mase zbudowac mozna jednynie dzieki nadwyżce kalorii, słowo dieta w Twoim wypadku oznaczac powinno wcinanie masakrycznych ilosci jedzenia, wejdz do działu odżywianie. dodatkowo gainer/bulk - faktycznie sie przydadzą. pomysl tez czy nie masz zbyt forsownych treningów. 3 sesje w tygodniu starczą w zupełnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
faftaq dobre:D
a co do krety to wlasnie mam zamiar dokupic bialka, bo carbo jeszcze mam i wlasnie chce spelniac takie zapotrzebowanie B:2g/W:6/T:1

a jesli chodzi o trening to tak kazda partia raz w tygodniu ale tylko klata 2x ale raz gora a raz dół.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
90 kg w serii czy 90 kg rekord??
nie zawsze masa idzie w parze z siłą, i na odwrót; nadal odradzam...spokojnie do przodu idziesz i będzie dobrze; nie możesz oczekiwac cudów kilka miesięcy i zapewne zyskaleć 3-4 cm w kablu a to jest dobry wynik.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 490
stódentkat 90 to rekord, noi u mnie wlasnie jest tak ze masa niedzie w parze z sila, no musze przyznac ze jednak poprawily mi sie wymiary od startu bo on byl naprawde kiepski, ale 4cm to raczej nieposzlo bo niemialem diety i dodatkowo mam 2treningi w tygodniu w pilke takze tam duzo trace, ale mimo to roznica jest,
jak bym zrobil zdjecia terazniejsze to pokazalbym i porownalibysmy bo mam tez fotki jak startowalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump + Glutamina

Następny temat

cykl

Wiecej