SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieg 800m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Cześć,
Jestem Sandra, mam 14 lat i biegam od pół roku, ale tylko sporadycznie. Chciałabym poprawić swój czas na następny sezon żeby pokazać się z lepszej strony na zawodach. Mój najlepszy czas na 800m to około 2.52, biegam na zawodach od kwietnia, moj pierwszy medal zdobylam w czerwcu i od tej pory powiększam swoje trofea :) Mój cel to zacząć trenować i polepszyć swoje wyniki. Prosiłabym o jakieś rady głownie w sprawie treningów, jakie i ile razy w tygodniu, jak biegać w zimę i czy nie za późno zaczęłam swoją przygodę z bieganiem?
Pozdrawiam ☺


Zmieniony przez - sandra200154 w dniu 2016-10-27 22:22:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Za późno nie zaczęłaś, tylko zalezy co chcesz osiągnąć, znam osoby co później zaczynaly i mają dobre osiągnięcia, kolega na dystansach 5, 10 km sporo osiąga, co zawody to prawie na podium jest.

najlepiej jakby w pobliżu była jakaś sekcja biegowa itp.
poczytaj posty sprinterka
https://www.sfd.pl/jak_biegać_na_800m_czy_mam_dobry_czas_-t797999.html
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Chciałabym polepszyć swój czas na dystansie 800 m, ponieważ na nim się skupiam. Właśnie dowiedziałam się że mają stworzyć u mnie klub biegowy :) Mieszkam w malej miejscowości i nie było dotychczas i bardzo się cieszę! :D


Zmieniony przez - sandra200154 w dniu 2016-10-31 19:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ale zerknęłaś w plany w w/w temacie tam jest cały rozpisany na dni kiedy wolne kiedy jaki trening
http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=19&id=385 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Okej zastosuje się do tych treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El. ME 2018 w Chorwacji Piłka ręczna

Następny temat

Bieganie 3 km

Wiecej