SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

bieżnia do 1000zł

Wysłana -
No i super. Oby tylko Ci się dobrze sprawowała
Wysłana -
zamachowe opor jest poprzez kolo i regulacje tarcia
mmagnetyczny opor stawia prad i natezenie

zobaczysz jak dostaniesz powinno byc si na domowy uzytek
Wysłana -
Dobra dwa pierwsze treningi za mna.

Co mogę powiedzieć o tym sprzęcie.

Plusy:
-przychodzi prawie cały zmontowany. Nalezy przykrecic zaledwie kilka części co jest banalne i trwa 15min.
-wyglad
-solidna rama, lancuch i ciężkie kolo.
-prostota. Komputerek ograniczony do minimum. Same podstawowe funkcje choć w moim odczuciu wartości sa zaklamane. Jedynie czas jazdy sie przydaje :)
-wygoda (regulacja odległości, wysokosci zarówno kierownicy jak i siodła)
-kółka do do przemieszczania maszyny co jest bardzo wygodne w moim przypadku.

Minusy
-slabo spasowane ceowniki od uchwytu kierowicy i siodełka. Gibie sie na boki przy nacisku i boje się, że za jakiś czas gwint na pokretle od regulacji moze sie posypać i trzeba bedzie odrabiać śrubę.

-niepotrzebna plastikowa zle spasowana nakładka na ramie kierownicy, ktora sie telepie. Bede musial jakas gume pod to włożyć i skręcić na sztywno lub całkiem to wywalić, bo jest irytujące.

-spory halas, choć nie wiem jak jest w innych spiningach i czy jest to normalne.

-linki od regulacji i sam naciąg siły tarcia wyglada dosyc mizernie. Ciekawe jaki przebieg to wytrzyma przy moim katowaniu. Wczoraj w jeden wieczor pyklo 25km według "licznika", choc nie wydaje mi sie, aby ten dystans był wiarygodny.

-brak kątowej regulacji siodełka. Za każdym razem jak chce się wyregulowac, nalezy poluzowac śrubę. Mozna było to lepiej zrobic.

Podsumowując. Pomimo kilku wad roweryk jest przyjemny do jazdy, daje wycisk i sprawia wrażenie solidnego nieliczac kilku mankamentów, ktorych mogłoby nie byc w tak malo skomplikowanym produkcie za ponad 1000zl. Co prawda nie mam porownania z tańszymi czy droższymi i trudno jest stwierdzić, czy warto wybrać ten model czy inny :) póki co jestem zadowolony,bo da się zrobić porządny trening.
Wysłana -
Ważne, że w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus i ogólnie jesteś zadowolony. Myślę, że idealne sprzęty nie istnieją
Wysłana -
za ta cene tak juz jest, dobry sprzet treningowy niestety kosztuje sporo
Wysłana -
Spiningi raczej są głośne, jak na siłce był sprawny to strasznie szumiał
Wysłana -
To chyba zależy od jakości sprzętu u siebie mam na siłce kilkanaście rowerków spinningowych i chodzą cichutko
Wysłana -
szumial bo lozyska zajechane
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź