SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieżnia do 1000zł

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
No i super. Oby tylko Ci się dobrze sprawowała

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
zamachowe opor jest poprzez kolo i regulacje tarcia
mmagnetyczny opor stawia prad i natezenie

zobaczysz jak dostaniesz powinno byc si na domowy uzytek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Dobra dwa pierwsze treningi za mna.

Co mogę powiedzieć o tym sprzęcie.

Plusy:
-przychodzi prawie cały zmontowany. Nalezy przykrecic zaledwie kilka części co jest banalne i trwa 15min.
-wyglad
-solidna rama, lancuch i ciężkie kolo.
-prostota. Komputerek ograniczony do minimum. Same podstawowe funkcje choć w moim odczuciu wartości sa zaklamane. Jedynie czas jazdy sie przydaje :)
-wygoda (regulacja odległości, wysokosci zarówno kierownicy jak i siodła)
-kółka do do przemieszczania maszyny co jest bardzo wygodne w moim przypadku.


Minusy
-slabo spasowane ceowniki od uchwytu kierowicy i siodełka. Gibie sie na boki przy nacisku i boje się, że za jakiś czas gwint na pokretle od regulacji moze sie posypać i trzeba bedzie odrabiać śrubę.

-niepotrzebna plastikowa zle spasowana nakładka na ramie kierownicy, ktora sie telepie. Bede musial jakas gume pod to włożyć i skręcić na sztywno lub całkiem to wywalić, bo jest irytujące.

-spory halas, choć nie wiem jak jest w innych spiningach i czy jest to normalne.

-linki od regulacji i sam naciąg siły tarcia wyglada dosyc mizernie. Ciekawe jaki przebieg to wytrzyma przy moim katowaniu. Wczoraj w jeden wieczor pyklo 25km według "licznika", choc nie wydaje mi sie, aby ten dystans był wiarygodny.

-brak kątowej regulacji siodełka. Za każdym razem jak chce się wyregulowac, nalezy poluzowac śrubę. Mozna było to lepiej zrobic.


Podsumowując. Pomimo kilku wad roweryk jest przyjemny do jazdy, daje wycisk i sprawia wrażenie solidnego nieliczac kilku mankamentów, ktorych mogłoby nie byc w tak malo skomplikowanym produkcie za ponad 1000zl. Co prawda nie mam porownania z tańszymi czy droższymi i trudno jest stwierdzić, czy warto wybrać ten model czy inny :) póki co jestem zadowolony,bo da się zrobić porządny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Ważne, że w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus i ogólnie jesteś zadowolony. Myślę, że idealne sprzęty nie istnieją

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
za ta cene tak juz jest, dobry sprzet treningowy niestety kosztuje sporo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Spiningi raczej są głośne, jak na siłce był sprawny to strasznie szumiał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
To chyba zależy od jakości sprzętu u siebie mam na siłce kilkanaście rowerków spinningowych i chodzą cichutko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
szumial bo lozyska zajechane
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pośladków

Następny temat

Trening do oceny - początkująca osoba.

WHEY premium