SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps-triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
Mam pytanko bo juz nie wiem co mam myslec?Niektorzy twierdza ze absolutnie nie nalezy laczyc tych dwoch parti,inni zas ze jak najbardziej.Prosze o wasze komentarze.:)

j**ac Spolkow

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różnie to bywa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A konkretniej?
Podaj cały plan, bo inaczej niewiele można powiedzieć.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
pn-klata
wt-plecy-barki
sroda-przerwa
czw-bic-tric
pt-nogi

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zadaniczy błąd- trening barków w dzień po klacie.

Przednie aktony naramienynch oraz stawy barkowe n ie mają czasu na regenerację. Zajedziesz je.

Co do układu - to jeśli koniecznie musisz robić bic+tric na jednytm treningu to może taki układ:


1-nogi+brzuch
2-bice+trice
3-wolne
4-plecy+barki
5-wolne
6-klatka+brzuch
7-wolne

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak najbardziej ćwiczenie bica i trica jednego dnia jest prawidłowe - ja tak zawsze robiłem i nadal robię i mam dobre rezultaty ;]

Jedna z zasad Joe Weidera: ;]
"Zasada superserii"
Superserię wykonuje się wtedy, gdy połączy się dwa ćwiczenia na przeciwstawne sobie grupy mięśniowe, jak na przykład wznosy przedramion na bicepsy z prostowaniem rąk na tricepsy.
Koncepcja polega na wykonaniu, jedna po drugiej, dwóch odrębnych serii przeciwstawnych ćwiczeń, z niewielka przerwą odpoczynkową pomiędzy nimi lub nawet bez żadnej przerwy. Superserie maja także swoje neurologiczne uzasadnienie. Testy wykazały, że wykonując serie na tricepsy po wcześniejszym wykonaniu serii na bicepsy, zwiększa się szybkość regeneracji bicepsów. Wiąże się to z charakterem impulsów nerwowych. A więc superserie są nie tylko wspaniałą metodą pompowania krwi do mięśni, ale także przyspieszają ogólną regenerację organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomożecie?

Następny temat

Wymyślone ćwiczenie. DOBRE ?????

Wiecej