SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko+ kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Cwicze juz dluzszy czas i nie mam zadnych efektow. Chcialbym teraz zaczac brac jakies dywki. Tylko nie wiem co. Wszyscy mi doradzaja kreatyne. A ja jeszcze mysle zeby bialko wziac jakies. Poniewaz w mojej diecie nie am wystarczajacej ilosci bialka. Co wy na to? Kupowac bialko czy nie? A kreatyne to jaka najlepiej? W kapsulkach? Jakiej firmy? I jak brac KJreatyne i bialko. DZieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Creapure monohydrate i Profi whey mass.Ja mam po tym rewelacyjne efekty.

POZDRAWIAM

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wy na to? - myśle że to dobry pomysł pod warunkiem że masz przynajmniej roczny staż treningowy!!

Kupowac bialko czy nie?- jasne że kupować jak masz mało białka w diecie to kupuj śmiało (pamiętaj że musisz dostarczyć ponad 2g białka na /kg masy ciała!! )

A kreatyne to jaka najlepiej? - najlepiej z logiem creapure !! polecam firme olimp!! inne też są dobre ale cenowo dobrze wychydzi w porównaniu z innymi

I jak brac KJreatyne i bialko??
kreatyne bierz tak !!

dni treningowe :
-5g rano i 5g po treningu
dni nierteningowe
-5 g rano i 5g wieczorem

- białko w zależności od diety !!!
ale najlepiej rano , po treningu i wieczorem !!

poz..


K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
soldier a jesli ktos cwiczy 2-3 miesiace? A bialko jakie bys polecal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-jak ćwiczysz 2/3 miesiące to odstaw kretke w spokoju i skup się na dobrej diecie i treningu ( bo sam jeszcze dużo możesz zdziałać ) , a nie od razu za kreatyne !! mówie ci to szczerze ze lepiej poczekać , będzie z tego lepszy pożytek !!!

-jakie białko ? ja polecam Sytem Protein 80 olimp !!!! ale to moje zdanie inne firmy też są dobre i smiało wybieraj !!!

masz link do białka poczytaj !!

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=114281&forum_id=133&Topic_Title=&forum_title=OLIMP 



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Soldier. Na silke zaczaem chodzic razem z kumplem. Ledwo wyciskalismy 40kg. Teraz ja ledwo ciskam 55, a on 4x 65kg. tylk ze on jest juz po 2 pudelkach kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szymekk16 !! no i co z tego , że tyle wyciska , zrób tak jak ci napisałem dory dieta ,trening , naprawde da efekty , (jak ty wykorzystasz swoje własne możliwości , a dopiero póżniej skorzystasz z takich dorych suplementów jakim jest kreayna , napewno przyniesie ci to lepsze efekty niż temy twojemu koledze , kreatyne się powinno zastosować w dobrym momencie jak są zastoje w z masie i sile

- do tego sportu trzeba trochę cierpliwości

- jak interesyje cię siła to rób trening na siłe zapraszam do działu trening (pełno tego tam )



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
Witam. Przeczytaj wypowiedz Rambo_15 wytłumaczył w bardzo fajny sposob dlaczego musisz poczekać z kreatyną, a tak przy okazji to popełniłem ten sam błąd co on i tez tego teraz załuje https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121637

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz wszyscy żałują ,więc szymekk16 zdecyduj sam

-prośba !! prosze o nie
dawanie mi sogów bo mam je serdecznie w du.pie !

D>T>K>K>W>A - the best!!
Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCA + Carn Plus

Następny temat

gainer mtc olimpu na mase?

Wiecej