SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko olimp po terminie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam białko olimpa ale przeterminowane 3 lata. Dobrze zamknięte i przechowywane w dobrych warunkach. Spróbować? Czy wogóle to ma właściwości białka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
3 lata to sporo, ja nawet bym tego nie próbował, szkoda organizmu. pieron wie jak zareagujesz czy jakieś drobnoustroje się tam już nie zagnieździły.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14658 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Również uważam, że 3 lata to jednak za długo.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958110
ja znowu bym nie przesadzał jak koledzy wyżej

Jeżeli białko było szczelnie zamknięte, stało w suchym miejscu, z dala od światła to otwórz puszkę i zobacz najpierw czy kolor proszku jest ok, czy nie ma jakiegoś charakterystycznego zapachu, który mógłby wskazywać na to, że coś jest z produktem nie tak.
W momencie gdy wszytko wygląda ok, spróbuj porcje 20-30 g z wodą i ocenisz czy wszytko jest organoleptycznie ok

Odnośnie dat ważności, skoro produkt jest 3 lata po terminie to mniej więcej jest to 5 lat od daty produkcji. W Polsce mamy ~2 lata daty ważności na tego typu odżywkach od daty produkcji, ten sam rodzaj białka, który kupimy w USA w większości firm ma datę ważności 4-5 lat od daty produkcji. Przepisy miedzy krajami - różnią się, rodzaje bialka już raczej są do siebie zblizone ,stad nie raz tez pilem białko długo po terminie, jak pracowałem w sklepie i okazało się przy jakimś remanencie, ze z tyłu na regale uchował się produkt kilka lat po terminie, nie wyrzucaliśmy tego przecież od razu do kosza.

Nigdy, powtórzę nigdy nie było żadnych problemów żoładkowych.
Ale oczywiście jak masz wątpliwości to też nic na siłę, obecnie dostaniesz 2kg dobrej jakości białka za ~100zł więc to nie są jakieś ogromne pieniądze by były warte stresu niepotrzebnego ;) a jak jeszce to mniejsze opakowanie to już tym bardziej , 750g dobrego bialka kupisz za niecałe 42 zł https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html więc gra niewarta świeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14658 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Jak dla mnie gra nie warta świeczki...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia

Wiecej