SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko na noc czy aminokwasy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
Witam forumowiczów!

Mam mały dylemta kupilem sobie 3.5kg bialka servatkowego frmy biogenix i aminokwasy anabolic BCAA system firmy trec! wszystko to pod katem treningu w siłowni ale mam pewne watpliwosci czy czegos tu nie brakuje lub jest za mało! mam mocno fizyczna prace(w sklepie budowlanym) i boje sie ze po niej moje treningi beda mniej efektywne z powodu zmeczenia miesni praca! oraz boje sie ze moga zaczac sie spalac w momencie gdy popracuje a nastepnie po paru godznach pojde do silowni! i zastanawiam sie czy uzupelnic swoja diete dodajac jeszcze jedno opakowanie amino czy tez bialko na noc ktore rewnie zawiera aminokwasy i wplywa dobrze na wzrost miesni! posiadam rownie tribusteron 90 firmy olimp.
Jak myslicie co lepiej dokupic i czy dokupic!!


PZDR.

PawełGr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem za meszanym biakiem najlepiej paro komponentowm. takie bialko wchlania sie przez dlugi okres snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Ja mysle ze jak pracujesz fizycznie i cwiczysz na silowni to odrobina wegli do tego co masz by pomogla , bo to bialko i aminy co masz po prostu wysrasz a wegle , przetransportuja i zregeneruja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
trzymaj diete i dokup zma (moze byc apteczne).

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
a ZMA nie ma takiego samego działania jak tribustron?

PawełGr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
- regularne odżywianie <posiłki + odżywki które mogą Ci w tym pomóc; jeżeli nie masz możliwości spożycia posiłku proponuję spożycie odżywki węglowodanowo-bialkowej(gainer, od Twojej przemiany materii zależy ilość białka na 100g, szybka ok.15, wolna ok.25-30)>
- odpowiednia ilość snu
- suplementy mogą pomóc w szybszej regeneracji
- aminokwasy napewno pomogą w szybszej regeneracji <po pracy, po treningu>.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
a ZMA nie ma takiego samego działania jak tribustron?

nie

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
najlepszy tunczyk na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dlaczego akurat tuńczyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10690
na noc IMO to najlepsze to tunczyk i oliwa z oliwek zeby rozciagnac proces wchlaniania bialka na godziny nocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
solidaryzuje sie z ziperem
a co tunczyk ma takiego czego nie maja inne produkty np. twaróg ?

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jeśli mówimy o jedzeniu to stwiałbym na twaróg bez dwóch zdań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tauryna

Następny temat

WPC 80 OSTROWIA ?

WHEY premium