SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko czy kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 990
Witam wszystkich!!!
Od jakiegos czasu sledze dyskusje na forum na temat suplementacji i treningu jednakze jak w kazdej dziedzinie odpowiedzi na ten sam problem jest wiele. I jak tu wybrac najlepsza??
Jestem "bardzo poczatkujacy" - cwicze zaledwie 4 miesiace ,staram sie przestrzegac diety jednakze moja organizacja dnia nie zawsze pozwala na spozywanie posilkow o odpowiednich porach i w odpowiednich ilosciach(studia dzienne=straszny zapieprz). Zastanawiam sie nad stosowaniem odzywek ,ktore dadza pozadne efekty czyli zwiekszenie masy miesniowej(wiem ,ze nie ma to jak pozadna dieta + uzupelnienie tego jakims suplementem ,lecz brakuje mi czasu na dosc szczegolowe "wgryzanie sie" w szczegolowe tajniki diety). Jesli chodzi o diete staram sie jest jak najwiecej weglowodanow i bialka jednakze jak juz wspomnialem problem tkwi w regularnosci posilkow.

Do rzeczy.

Mam bardzo szybka przemiane materii=ciezko przybrac na wadze. Jesli biore pod uwage suplementy to dla poczatkujacego(czyli mnie) lepsze bedzie bialko czy kreatyna ,i co bedzie mialo "trwalsze" efekty.

(Tak na marginesie to co do kreatyny tutaj na forum spotkalem sie z BARDZO roznymi opiniami szczegolnie co do dawkowania.)

Z góry dzieki za porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Dla początkujących najlepsza jest dieta i dobrze ułozony trening.
Jesli juz chcesz cos kupic to ajko uzupełnienie diety białko lub/i gainer


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
ja bylbym za gainerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571
ja bym byl bym za tym zeby kupic Gainera i kreatyne do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ale koles cwiczy 4 miesiące wiec troche za wczesnie na kreatyne.Choc na upartego mogłby wziąść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Pocwicz jeszcze troche z sama dieta i pozbieraj kase

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571
Ja na jego miejscu bym nawet nie czekal,choc wszyscy tak mowia ze najlepiej troche poczekac, jak dla mnie po 4 miechach to juz spoko, mi kreatyna sama prawie nie dala nic, ale jak juz nastepna z gainerkiem wchlonolem to juz lepiej bylo :) i jak zaczynalem to nie cwiczylem dluzej niz on, ale to jeszcze zalezy bo na niektorych dziala lepiej na niektorych gorzej a dla niektorych wogole. Wiec decyzje mu pozostawiam, ale na jego miejscu jak ma kase przeznaczona to bym nie zwlekal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 990
Dzieki ,za rady. Moze faktycznie z kreatyna troszke sie wstrzymam.

Myslicie ,ze odrzywka weglowodanowo - bialkowa bedzie lepsza niz samo bialko? Moje obawy polegaja na tym ,ze nie wiem czy nie przesadze ze zbyt duza iloscia weglowodanow natomiast bialko pozostanie na miernym poziomie , stąd nie bralem gainera wogole pod uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Benius a ile ćwiczyłeś w tedy i czy miałeś diete jaką kolwiek w tedy?
Kreatyne stosuje sie na zastoje wagowe , a po 4 miesiącach ich nie masz! takie zastoje ma sie po długich ćwiczeniach u mnie np po dwoch latach dopiero kreatyne wziołem....

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571
no nie wiem bo to juz dawno bylo z 5 miechow dietke jakos mialem ale nie wystarczajacom bo na lepsza mi skromna wiedza nie pozwalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
Jeśli masz szybką przemiane materi i tak jak mowisz ciezko ci przybrać na wadze to wybierz gainera np: xxl albo gainer2 vitalmaxa(ma w składzie wiecej białka) albo jakiś bulk.

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna czy fat-burner??Masowo-rzezbiacy :-)

Następny temat

co na cykl??

WHEY premium