SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bezskuteczne próby zbicia estro. / fatalne libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1141
Otóż naturalnie zawsze miałem wysoki estradiol, prolaktyne, test. całkowity był wysoki, ale wolny niski. Z prolaktyną sobie poradziłem (o dziwo przy prolaktynie lekko ponad norme, libido miałem mega zaj**iste od zawsze jak normalny młody chłopak) po zbiciu tej prolaktyny test. wolny duzo podskoczył i juz był o połowę wiekszy niż poprzednio. Wszystko było OK, libido bardzo dobre, pałka świetnie funkcjonowała, ale uparłem się żeby jeszcze obniżyc ten estradiol, w jakim celu sam nie wiem? Chiałem żeby był nisko, jak kazdy zainteresowany bb. Pewien endokrynolog przepisał mi Tamoxifen i miało byc OK (choc wiemy, ze tylko blokuje receptroy) ale leciałem z 2miesiące po 20mg ed. Juz na tym tamoxifenie libido kulało, zrobiłem badanie estradiolu i sie przeraziłem.

Wyj**ało mi estradiol po przyjeciu tamoxifenu, tak ze poziom wynosił około 105 (norma do 42). wiec dałem aromasin 25mg ed przez tydzien, pobadałem sie, wynik: 63 myślę fajnie cos tam działa, ale nadal za duzo, wiec dałem 50mg i lece kolejny tydzien, może nawet trochę dłuzej, pobadałem sie, wynik 77 czyli po zwiekszeniu dawki aromasinu, poziom podskoczył, nie mam pojecia dlaczego. Pomyślałem, że może sprobuje ATD, wiec zaopatrzylem sie w dzialające atd z dragona i wrzuciłem 25mg ed, leciałem z 10dni, pobadałem sie wynik: 58, myśle fajnie, ale dalej za duzo wiec wrzuciłem 50mg, poleciałem z 14dni, badam sie i wynik: 65 no k***a mać panowie o co chodzi? dodam, ze aktualnie libido h**owe, a stawy nap*****lają mnie strasznie, po kilku km spaceru stawy biodrowe bolą okropnie.

jak widac wystepuje taka zaleznosc: jak probowałem obizyc aromasinem to leciałem 25mg zbiłem duzo, potem chciałem wiecej i dalem 50mg i estradiol zamiast spadac to sie podnosil, teraz po badaniach widze ze z ATD jest tak samo, bylo 25mg to jakos spadało, dałem 50mg i sie podnosi!

wiem, ze jest to nie logiczne, ale obserwujac wyniki takie wnioski sie nasuwają, ja juz nie mam pojecia co mam zrobic.

ktoś sie wypowie?

dodam, ze aktualnie odstawiłem Atd i libido leży, nie dziwie sie bo estradiol mam pewnie wysoko ponad norme. poranny wzwód nie wystepuje, czasami sie zdarzy, kompletnie nie jestem zainteresowny seksem, chodź jak juz dochodzi do czegos bo dziewczyna nalega to pałka normalnie funkcjonuje, staje jest twardy, ale jakos nie 'czuje' tego seksu jak kiedys, dziewczyna mi mówi, ze jestem jakis 'zimny, bez emocji'

pzdr.

Zmieniony przez - szefczyk_dratefka w dniu 2012-06-26 12:02:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52241
szymon555 nie wiem ;| rzygnij może a jeśli się naprawdę źle poczujesz to zadzwoń na pogotowie i tyle a i zmierz sobie ciśnienie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wbij sobie do głowy że niejest tak że jak estro jest niskie to się bzyka naokrągło_kazdy ma bardzo indywidualną proporcję pomiędzy hormonami i gdy ją zachowa to jest wstanie j**ać wszystko co na dzrewo nie ucieknie.
ile masz lat? __ co szło razem z IA lub nolvą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23367
A skąd wiesz, że teraz nie masz za wysokiej prolaktyny? Bardziej bym to obstawiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1141
mam 23lata, nic nie szło z novolą i IA, wiem, ze nie mam wysokiej prolaktyny, bo badałem jest po srodku normy, tak jak wcześniej bo caly czas lece bromergon 25mg ed. chciałbym właśnie powrócic do naturalnego poziomu estradiolu, tylko wlasnie nie wiem jak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki poziom testo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1141
test. wolny: 32.2 (norma: 4,5-42)
test. całkowity: 662 (norma: 280-800)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23367
Więc jeśli prolaktyna przeciętna, estro takie jak mówisz i test taki jak mówisz to raczej sobie wmawiasz problemy. Może masz problemy z ciśnieniem, kortyzolem. Bo co innego mi nie przychodzi na myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Szefczyk ale co Ci własciwie jest bo ja troche zgłupiałem. Nie piszesz ile masz lat, czy brałes SAA , grzebiesz na własna reke w hormonach i dupa zimna.Skoro endo przepisał Ci temox to musiał postawic jakas diagnoze.Co ci powiedział?.Jakie badania były robione? To przeciez nie jest normalna sprawa aby bez SAA miec tak poyebane wyniki. Zrób cały panel i znajdz dobrego speca .I gadaj wszystko dokładnie bo tak to jak wrózenie. I zacznij od wieku , masz 14 lat czy 75? Sam rozumiesz ze te sprawy to podstawa do jakiejs rady da Ciebie.Chłopaki skrobia sie po łbach aby Ci pomóc ale jak maja to zrobic jak tak naprawde to nawet swojej płci nie okresliłes i tylko z wypowiedzi widac że jestes facetem. To nei zgadywanka.Malo danych i tyle.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1141
spoko Hermann, powyżej masz napisane, ze mam 23lata!

nigdy nie miałem styczności z saa, po prostu uwazałem, ze na siłowni osiagam nieadekwatne wyniki do wkładanego wysiłku (trening, dieta, suplementacja itp) wiec wykonałem podstawowy panel badań (bylo to ponad rok temu) tu wyniki: http://i52.tinypic.com/1z4wivl.jpg . prolaktyna wysoko, estradiol tez, ale wszystko funkcjonowało jak należy libido itp, pałka tyczała, mogłem ruchac wszystko co sie rusza, ale jak pisze wyżej denerwowało mnie ze mam grubą wodnista skóre, tendencje do odkładania tłuszczu w typowo kobiecych miejscach, lipo itp. nie chciałem działac na wlasna reke wiec udałem sie do endokrynologa. wykonałem mase innych badan kilkukrotnie, mam za soba wizyte w szpitalu, po tym wszystkim ten lekarz zdiagnozował hiperestrogenizm do obserwacji, kuracja wygladała tak: bromergon 2,5mg ed, dhea- 25mg ed i tyle, po obnizeniu prolaktyny tym bromergonem do normalnych wartosci(srodek normy), test wolny i całkowity podniósł sie tak jak juz pisałem w poscie powyzej, wszystko bylo ok libido itp, ale nadal nie byłem zadowolony bo miałem wysoki estradiol, na kolejnej wizycie poprosiłem o przepisanie czegos na to, zrobił to niechetnie, ale zapisał mi tamoxifen - 10mg ed, leciałem z 2miesiace, libido siadło, ogólnie czułem sie h**owo, wiec kolejna wizyta i kazał to odstawic (przypomne, ze przed ta wizyta robilem badania i estradiol był 105 przy normie do 42) wiec sie pytam tego lekarza czy jak nie odstawie to nie wywali mi gino przy taki estradiolu, powiedział, ze nic mi nie bedzie, ale nie wierzyłem mu, wiec z dniem odstawienia tamoxifenu zaczolem berac aromasin 25mg eg na własną ręke, reszte macie w pierwszym poscie.

do tego lekarza straciłem zaufanie, jak kazał odstawic mi ten tamox, z dnia na dzien z tak wyj**anym estradiolem, od tego czasu zaczalem dzialac na wlasna reke, niestety jak narazie jest cieńko.

kortyzol raczej jest ok, nawet kiedys miałem badane dobowe wydzielanie kortyzolu przez 24h i bylo OK.
aha, nie mam żadnej przewlekłej choroby, badania szpitalne to wykluczyły.

pzdr.

aha, na razie odstawiłem wszystko co mogłoby zafałszować wyniki, za tydzień ide sie pobadać mianowicie: test wolny, test całkowity, lh, fsh, estradiol, prolaktyna, progesteron, shbg i dhea-s.

Zmieniony przez - szefczyk_dratefka w dniu 2012-06-29 12:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Sorki szefczyk jestem gamoniem nie zauwazyłem wieku. Posuchaj Kolego.Całe Twoje wysiłki ida w kierunku zlikwidowania i zminimalizowania objawów. Wiem ze w PL ciezko o dobrego endo ale musisz przyjacielu zmienic taktyke i zamiast likwidować skutki musisz znależć przyczyne. Do tych badań dołóz jeszcze SHGB i zrób badania enzymów wątrobowych oraz TSH. Watroba moze tez miec wpływ na Twoje kłopoty.Po otrzymaniu wyników wklej je i napisz ile ważysz bo gdzies mi to umkneło albo nie napisałes. Może wraz z innymi kolegami cos doradzimy.Pozdrawiam

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1141
wzrost 178cm, waga 78-77kg

pisałem powyzej, ze SHBG będe robił, tarczycowe badania robilem TSH, FT3, FT4 i nawet usg tarczycy, wszystko jest ok! w celu znalezienia przyczyny zaliczyłem 3dniowy pobyt w szpitalu (wypis moge ew. wrzucic), myśle, że wystarczająco mnie tam przebadali i nie znaleźli przyczyny, lekarz raczej stwierdził, ze ten typ tak ma i tyle.

dzieki za zainteresowanie, liczyłem na twoje posty!

pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol

Następny temat

Cykl tesc enanthate i depo

Wiecej