SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

bez sniadania ?

Wysłana -
witam. czy nie jedzienia sniadania tylko od razu obiadu(wstaje puzno tzn. kolo 13:00) wplywa jakos zle na diete ? ? ? co do skladnikow mam diete ustawiona (ryz, kurczak, losos, jajka itp...) ale jem spontanicznie o nie okreslonych godzinach. czy to zle ? ;)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Źle. Powinieneś sobie ustawić pory i jeść 5-6 razy dziennie
Wysłana -
aha i zapomnialem dodac ze biore kreatyne. waze 65kg( nic mi na masie na kretce nie poszlo?!?!, ale na sile i rzezbie sporo)
Wysłana -
ale czy to jakos negatywnie wplywa na cwiczenia i organizm ? ? bo moj styl zycia wyklucza jedzenie 5-6 posilow dziennie. czasami nawet nie mam czasu na dwa posilki...
Wysłana -
No to w takim razie chyba powinieneś dać sobie spokój. Przy 2 posiłkach dziennie niczego nie zwojujesz
Wysłana -
postaraj sie jesc chociaz 4x dziennie

a ze wstajesz o 13 i jesz obiad to nie szkodzi, bylebys zjadl potem jeszcze ze 3-4 razy, a czy pierwszy posilek nazwiesz obiadem, drugim sniadaniem czy podwieczorkiem to juz nie ma znaczenia

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-07-06 14:03:03
Wysłana -
najlepiej co 2-3 godziny dostarczac malych posilkow czyli regularnie dostarczac bialka do organizmu
Wysłana -
jak nie możesz mieć normalnej diety to zakup jakieś garnierki i spożywaj co 2,5-3 h
bo dieta to większa cześć sukcesu i pierwszy posiłek jest najwżniejszy boddaje energie na cały dzień
Wysłana -
wstajesz o 13:00!!! spoko:)
Wysłana -
ale kładziesz się o 7:00 rano ??
Wysłana -
Śniadanie to podstawa.
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź