SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez sniadania ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 557
witam. czy nie jedzienia sniadania tylko od razu obiadu(wstaje puzno tzn. kolo 13:00) wplywa jakos zle na diete ? ? ? co do skladnikow mam diete ustawiona (ryz, kurczak, losos, jajka itp...) ale jem spontanicznie o nie okreslonych godzinach. czy to zle ? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli to jest posilek potreningowy to oczywiste ze musisz zjesc,ale tak naprawde to nie jest sniadanie obiad czy kolacja to jest posilek 1,posilek dwa...ja jem dopiero ok 12 a wychodze z domu o 5 i zapewniam Cie ze jesli bys swoje kalorie i makro na 4 czy 3posilki wygladalbys tak samo


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-17 14:02:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Źle. Powinieneś sobie ustawić pory i jeść 5-6 razy dziennie

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 557
aha i zapomnialem dodac ze biore kreatyne. waze 65kg( nic mi na masie na kretce nie poszlo?!?!, ale na sile i rzezbie sporo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 557
ale czy to jakos negatywnie wplywa na cwiczenia i organizm ? ? bo moj styl zycia wyklucza jedzenie 5-6 posilow dziennie. czasami nawet nie mam czasu na dwa posilki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
No to w takim razie chyba powinieneś dać sobie spokój. Przy 2 posiłkach dziennie niczego nie zwojujesz

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
postaraj sie jesc chociaz 4x dziennie

a ze wstajesz o 13 i jesz obiad to nie szkodzi, bylebys zjadl potem jeszcze ze 3-4 razy, a czy pierwszy posilek nazwiesz obiadem, drugim sniadaniem czy podwieczorkiem to juz nie ma znaczenia

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-07-06 14:03:03

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4383
najlepiej co 2-3 godziny dostarczac malych posilkow czyli regularnie dostarczac bialka do organizmu

jakie załozenie masz?? proste!! walczyć i wygrywać!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak nie możesz mieć normalnej diety to zakup jakieś garnierki i spożywaj co 2,5-3 h
bo dieta to większa cześć sukcesu i pierwszy posiłek jest najwżniejszy boddaje energie na cały dzień

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
wstajesz o 13:00!!! spoko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
ale kładziesz się o 7:00 rano ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śniadanie to podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść????

Następny temat

Prosba o przykaldowa diete wysokobialkowa!!

WHEY premium