SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez sniadania ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
Foto jeden nie ja dałem śniadań 2 posiłki dziennie foto dwa jem śniadania jak król 5 posiłków dziennie tylko dlatego to napisałem i sory ze was to tak zabolało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie ma to wpływu na zmianę Twojej sylwetki. Istotne są ilości kcal, makroskładników, jakość pożywienia i aktywność fizyczna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
No tylko tyle że ja teraz jem dużo więcej co prawda aktywności tez mam więcej nie wyobrażam sobie nie zjedzenia śniadania bo z reguły jestem wtedy po 30min cardio i 10 km biegania w terenie więc muszę poprostu coś zjeść czy może dalej uważacie że nie powinienem jeść zaraz mi ktoś napisze ze najlepiej jeść raz na dzień no ale dobra u mnie ten system się sprawdza gdy jem 5 posiłków i tylko dlatego to napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli to jest posilek potreningowy to oczywiste ze musisz zjesc,ale tak naprawde to nie jest sniadanie obiad czy kolacja to jest posilek 1,posilek dwa...ja jem dopiero ok 12 a wychodze z domu o 5 i zapewniam Cie ze jesli bys swoje kalorie i makro na 4 czy 3posilki wygladalbys tak samo


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-17 14:02:02
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść????

Następny temat

Prosba o przykaldowa diete wysokobialkowa!!

WHEY premium