SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez sniadania ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 557
klade sie o 2-3:00 rano. prowadze imprezowy typ zycia w koncu sa wakacje... a ja narazie nie mam pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
imprezowy tryb zycia + treningi wzajemnie sie wykluczaja. jesli chcesz cos osiagnac trenujac, musisz zmienic swoje nawyki, inaczej pieniadze wydane na karnet i kretke rownie dobrze mozesz wydac na cos innego. albo rybka albo cip***

Zmieniony przez - sobih w dniu 2004-07-07 09:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rybka jest zdrowsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
ale wywszyscy macie fiola, zwlaszcza wypowiedzi ludzi "szarych" sa mocne. Znam co najmniej 10 ludzi ktorzy nigdy nie slyszeli o diecie i sa wieksi od nas tutaj wszystkich. Po prostu na dieccie idzie szybciej wszytsko, ale bez niej tez mozna zrobic duzo. Poza tym jesli jesz to co powinienes, tzn. kurczaki ryze i inne to tez bedzie spoko. Po praostu bez jedzenia o okreslonych porach bedziesz mial mniejsze efekty, ale bedziesz je mial Przeciez powiedziane zostalo ze trening to 30% sukcesu a deta 70%. Zatem liczac ze jeszcze to co trzeba tylko o nieodpowiednich porach to bedziesz mial jakies 50% dlatego nie dramatyzujcie ze bez diety to nic nie zrobi bo smiesza mnie takie wyypowiedzi... a imprezowy tryb zycia wcale nie wyklucza treningow, treningi wykluczaja duze ilosci alkoholu

Natomiast sprawa krety to juz inna bajka - z nia sobie daj spokoj bo marnujesz kase - do niej juz treba powaznie sie "przysiasc" czyli odpuscic alkohol (ktory niejako dziala dokladnie odwrotnie niz kreta i ja neutralizuje) i zadbac o diete, bo inaczej kasa idzie w kibel. Ale tak jak mowie - wcale nie trzeba miec diety zeby cos osiagnac...

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Siwex ma rację.Niedokładna dieta nie wyklucza postępów w treningu ale jednak może znacząco zmniejszyć przyrosty.Ja bym proponawał żebyś jednak spróbował jakoś to rozłożyć bo po co masz zapieprzać kilka razy dłużej skoro możesz zrobić to szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
dla mnie to strata czasu, ale to tylko i wylacznie moje wlasne zdanie. nie potrafie robic czegos na pol gwizdka, bo dla mnie to mija sie z celem.

@ siwex - kogo masz za "szarych ludzi"? liczy sie chec walki z zelazem, kazdy kto wklada w to cala swoja sile jest rowny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
"szarzy ludzie" mialem na mysli tych co maja szarego nicka, zazwyczaj oni nie maja zbytbniej wiedzy a doradzaja innym. Sam nie twierdze ze wiem wszytsko czy nawet duzo, ale staram sie zabierac glos tylko w tematach na ktore mam pojecie, w przeciwienstwie do innych ktorzy przyszli ledwno na forum, przeczytali 10 artykulow i pisza to co tam znalezli, czesto malo dokladne i precyzyjne. Oczywiscie jest to uogolnienie bo kazdy zaczyna od "szaraka" zeby z czasem byc moze stac sie boldem/modem, ale tak jest w wiekszosci przypadkow. Ja sam zanim zaczalem pisac to czytalem forum dosyc sporo i czesc rzeczy moge juz powiedziec na wlasnym przykladzie. Wiem ze zaraz bedzie fala tych ktorzy poczuja sie orbazeni, ale jesli ktos tak sie poczyul to te slowa wlasnie sa do niego, bo jesli ktos wie co mowi i mowi z sensem to wie ze o nim nie mowie

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
nie zawsze mozna sie tym sugerowac, ale luz. wiem o czym mowisz, mam nadzieje, ze sie zrozumielismy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
siwex, te "szaraki" to chyba ludzie bez abonamentu? wiec nie widze zwiazku jaki mialby miec kolor nicka ze stanem posiadanej wiedzy...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Kurcze faktycznie jestem szary :( musze sobie vizir kupic:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść????

Następny temat

Prosba o przykaldowa diete wysokobialkowa!!

WHEY premium