SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

belle24// ćwiczenia+dieta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Witajcie!

To mój pierwszy post tutaj, więc mam nadzieję, że uda mi się go napisać z uszanowaniem wszystkich reguł:)

Zdecydowałam się zabrać głos, gdyż potrzebuję rady specjalistów. Jestem zdrową, 24-letnią dziewczyną, staram się ćwiczyć regularnie, odżywiać zdrowo (czasem popełniam drobne przestępstwa).

Moim celem jest osiągnięcie możliwie najlepszej sylwetki. Generalnie jestem zbudowana dosyć harmonijnie, jednak moim największym kompleksem są "duże łydki". Z racji tego, że w zeszłym roku dużo biegałam, dodatkowo je "rozbiłam".
Ważę około 67-68 kg, mam 167cm wzrostu.

Proszę bardzo, byście mi poleciły/li ćwiczenia, które powinnam wykonywać, by schudnąć i wyrzeźbić mięśnie.
Od lutego chodzę na siłownię dla kobiet, ale szczerze mówiąc nie potrafię się na niej odnaleźć. Jest to mój pierwszy karnet i jak do tej pory korzystałam tylko z bieżni. Nie za bardzo wiem z jakich urządzeń powinnam korzystać, jak długo i w jakiej kolejności.

Liczę na Waszą pomoc.


Pozdrawiam serdecznie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

pomożemy, na ile będziemy mogly, ale na początek prosimy:

1. Zapoznać się z regulaminem działu oraz wypelnić ankietę, której wzór tam się znajduje: https://www.sfd.pl/-t666947.html

2. Wkleić zdjęcia sylwetki (bo może tylko Ty widzisz, że te łydki są wielkie )

3. Przeczytać lekturę obowiązkową: https://www.sfd.pl/-t585708.html

4. Podać swój przykładowy jadłospis

5. Podać plan treningowy- jeśli obecnie coś ćwiczysz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

Następny temat

Kardio czy siłownia +ocalenie biustu ;-)

WHEY premium