SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa przed czy po aerobach?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1086
Mam taki plan: godzina treningu siłowego i bezpośrednio po nim aeroby przez ok 45min. Chodzi o odtłuszczenie. Zależy mi na tym, żeby max uchronić mięśnie przed spaleniem. Wiem, że optymalnie byłoby rozdzielić trenign siłowy i aeroby na inne pory dnia ale jest to w moim przypadku niemożliwe.

Trening robię ok godziny 9.30 rano.

Kupiłem bcaa mega caps olimpu i thermo fat burnera trecka.
Dieta redukcyjna jest, uzupełniam ją wpc i carbo.

Kiedy mam brać bcaa? Przed treningiem siłowym, czy przed aerobami? A może po aerobach?
To samo pytanie tyczy sie carbo. Czy brać zaraz po siłowym czy już po aerobach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1086
proszę o odp, z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
Mozesz bcaa przed treningiem silowym, carbo po aerobach.

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Siłowe ćwiczenia i od razu po nich aeroby tylko krocej, nie 40 minut tak 30 max. Dlaczego? Bo podczas ćwiczeń siłowych spalasz glikogen a po siłce na aeroby i tu juz powinien leciec tłuszcz a nie glikogen juz, ale bez przesady z dlugością earobów bo zabiorą mięśnia troche

Ale to tak zalezy od specyfiki twojego organizmu, od tego co i ile czasu przed trningiem zjadłeś itp, itd...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1086
Kupiłem antykatabolik - bcaa właśnie po to żeby zminimalizować ewentualne spadki z mięśnia.

Moja waga to ok 87kg przy wzroście 182cm. Ile powinienem brać carbo po aerobach zakładając, że jadę na redukcji? Do tej pory brałem ok 70g.

Jeśli chodzi o dietę, to posiłek przedtreningowy jest moim pierwszym posiłkiem ze względu na wczesną godzinę treningu. Na pół godziny przed nim łykam 2tab thermo fb. Może jeszcze dokupić coś co pomoże powiedzieć tłuszczykowi papa? Myślałem o l-karnitynie lub cla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4197
podłączę się i zapytam :), przed aero brać 10g bcaa, czyli jak mam bcaa extra z activlabu i tam porcja jest 10g w tym 5g bcaa to przed areo pic 20g produktu tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Jak masz dobry posiłek przedtreningowy to BCAA przed treningiem jest zbędne. Weź je po oporowym, a przed areo. Po siłowym i areo najlepiej wypij WPC+Carbo.
Ile carbo to zależy od twojej diety, jak bardzo tniesz węgle. Wg mnie 70g carbo na reducji to gruba przesada.
@Exclusive_
Bierz tylko by BCAA(nie prochu)było ~1g/10kg masy ciała. Czyli około 20g powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4197
tak właśnie sobie to rozplanowałem ale zawsze lepiej się upewnić :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na stawy

Następny temat

kreatyna

WHEY premium