sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

bcaa dawkowanie

Wysłana -
siemka

mam pytanie czy mozna przyjmowac bcaa 4 razy dziennie? bo mam akurat urlop i chcialbym rano biegac a wieczorem silka i tu i tu przydalo by brac bcaa przed i po treningu i mozna tak to brac?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Możesz i 10 razy tylko czy ma to sens ?
Wysłana -
no bcaa jest po to zeby miesnie podczas treningu sie nie paliły wiec mi sie to wydaje logiczne zeby brac w czasie biegania i treningu silowego

czy sie myle?

Zmieniony przez - zylq w dniu 2017-06-12 20:05:53
Wysłana -
No tak ale jak dasz małe dawki to będzie to słaby pomysł lepiej jedną a konkretną przed największą aktywnością fizyczną i mieśni wcale nie spalisz.
Wysłana -
nie no mam na mysli normalne dawki po 10 g przed i po treningu
Wysłana -
Jak już to daj tylko przed treningiem po treningu nie ma sensu te aminokwasy nadal będą krążyły w organizmie po krótkim treningu.
Wysłana -
zylq
no bcaa jest po to zeby miesnie podczas treningu sie nie paliły wiec mi sie to wydaje logiczne zeby brac w czasie biegania i treningu silowego

czy sie myle?

Zmieniony przez - zylq w dniu 2017-06-12 20:05:53

to dosc zlozony proces, nie ejst tak ladwo poddac organizm katabolizmwi, chyba, ze na dosc skrajnej redukcji i maksimum wysilku
Wysłana -
Tylko czy jest w ogóle sens ładowanie 40g czystego BCAA w ciągu dnia? Nie lepiej autorze będzie Ci wziąć raz około treningowo 1g czystego bcaa na kg masy ciała i popijać w trakcie?
Wysłana -
ogoremat
Tylko czy jest w ogóle sens ładowanie 40g czystego BCAA w ciągu dnia? Nie lepiej autorze będzie Ci wziąć raz około treningowo 1g czystego bcaa na kg masy ciała i popijać w trakcie?

lepiej będzie wziąć okołotreningowo
Wysłana -
zdecydowanie jak Panowie wyzej, czas na przyjecie aminokwasow w formie wolnej, i skorzystanie z ich specyfiki nie wymagajacej trawienia, to czas okolotreningowy, w ciagu dnia nie ma koniecznosci wrzucania tego typu suplementu, tym bardziej, ze bialka, ktore zjadasz na co dzie rowniez posiadaja w skladzie aminokwasy rozgalezione
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź