SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

bazylia35 jest facetem!!!!!!

Wysłana -
Jako zespół moderatorski działu ladies postanowiliśmy przyznać Ci bazylia35 nagrodę w wysokości 300 zł do wykorzystania na suplementy firmy Activlab. Chcielibyśmy w ten sposób docenić Twoje konsekwentne podejście do diety i treningu oraz ciekawy dziennik treningowy. Dla wielu dziewczyn przeglądających forum możesz być przykładem, że chcieć znaczy móc.

Szczegóły odnośnie wykorzystania nagrody omówimy na pw.

Gratulacje!!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Gratuluję i uważam, że nagroda w pełni zasłużona, kawał ciężkiej świetnej roboty ;)
Wysłana -
lol co za tytuł

Gratuluję bazylia, w pełni zasłużone wyróżnienie ! Motywujesz
Wysłana -
W pełni zasłużone
Wysłana -
missInvincible
lol co za tytuł

To taka tradycja sfd że temat z informacją o nagrodzie zawsze musi być "dziwny".
Wysłana -
DZIĘKUJĘ za takie wyróżnienie! Jeszcze bardziej zmotywowało mnie to do dalszej pracy, a jeśli jej efekty mają być dla kogoś motywacją, to bardzo chętnie biorę to wyzwanie na siebie. Dziewczyny mogą WSZYSTKO!
P.S. temat mnie zabił, buraka spaliłam! (płaczę na bajkach Disneya dla dzieci, zero u mnie pierwiastka męskiego).
Night punkt dla Ciebie!
Wysłana -
Wow! Gratulacje! Bazylia wymiata jak zawsze
Wysłana -
Kawał dobrej roboty odwaliłaś odkąd pojawiłaś się na forum. Wyróżnienie w pełni zasłużone.
Wysłana -
Tytuł mistrz :D
Gratulacje, dobra robota :)
Wysłana -
gratki, tytuł rozwalił
Wysłana -
Gratulacje Bazylia! bez dwóch zdań piękna robota.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź