SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo mocne drętwienie dłoni w nocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
nie można jednoznacznie określić, ale mój osobisty "faworyt" to ten właśnie zespół. zależy jaki lekarz, bo ja dla świętego spokoju wykonałbym te dwa testy, żeby sprawdzić czy mam racje, a w innym wypadku NLPZ
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 319
Drętwienie dłoni jak najbardziej może wynikać ze zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego, ale może też wynikać z uciśnięcia nerwu obwodowego – tak dzieje się np. w zespole cieśni nadgarstka. Myślę, że najlepiej udać się na konsultację do neurologa, który zbierze dokładny wywiad i skieruje pewnie na RTG albo tomografię.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-07-21 12:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście że przyczyn drętwienia w placach może być sporo , w tym rzecz jasna kręgosłup czy zespoły uwięźnięcia i prawidłowa diagnostyka jest konieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7
Niestety mój znajomy miał identyczny mocny objawy drętwienia w prawej ręce i okazało się że jest chory na choroby neurologiczne co się nazywa stwardnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wspomniałem tego typu objawy mogą być spowodowane większą ilością czynników, na szczęście w zdecydowanej większości przypadków nie są to ciężkie choroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CK i mocznik

Następny temat

Po ćwiczeniach - choroba! Dlaczego?

Wiecej