SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo dziwna stagnacja jakiej nie znacie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2931
ronie220
Twoja metoda w sumie nie taka głupia. Spróbuj robić ją 3 razy w tygodniu.


Rozważę taką opcję choć jestem na 99,9% pewien że znowu z tego nic nie będzie bo robiłem wiele treningów podobnych i tylko zmarnowałem czas


Anonimek00

Też przemyśle ale jestem prawie pewien że nic nie da skoro wiele innych treningów nic mi nie dało


Ze mną jest coś chyba nie tak bo zwracam uwagę że to nie jest tak że ćwiczyłem i nagle mnie dopadł zstój bo jajuż od samego początku ćwiczeń mam zastój. To jest strasznie dziwne. Nie chodzi mi tu o wygląd(na którym mi za bardzo nie zależy) tylko o siłę i wytrzymałość

Czy jest jakaś choroba która blokuje efekty ćwiczeń itp? no bo nic innego mi do głowy nie przychodzi...coś jest ze mną nie tak...


Zmieniony przez - markon1 w dniu 2018-01-28 19:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Przy codziennych treningach ciężko o postępy, bo ciało nie ma czasu się zregenerować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2931
ronie220
Przy codziennych treningach ciężko o postępy, bo ciało nie ma czasu się zregenerować.


ćwiczyłem już 3-4 razy w tygodniu i też nic nie poszło ale ok jeszcze spróbuje mimo to tak ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Każda sesja pompek powinna być oddzielona 1-2 dniami przerwy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2931
Odświerzam temat

Anonimek00
Jak twój max aktualnie to 21 powtórzeń to robiłbym to tak: Pn: 2 serie po 15 powtórzeń, Wt: 3 serie po 5 powtórzeń + (5kg na plecach np plecak z książkami/krążkiem/wodą w butelce), Pt: 2 serie po 15 powtórzeń. Co tydzień zwiększaj ilość powtórzeń w Pn i Pt o 1 powtórzenie, oraz we wtorek dodaj 1kg do plecaka.



Ćwiczyłem dokładnie tak jak jest tu napisane z tym że ćwiczyłem w poniedziałki, środy i piątki. NIESTETY ZNOWU NIC. Nie wyrobiłem się z powtórzeniami gdzieś w 3 tygodniu więc postanowiłem sprawdzić maxa i zrobiłem 19 pompek więc jeszcze mniej niż przed treningiem. Ćwiczyłem też na ściskaczu pomiędzy seriami i też nic a wręcz mam spadek siły

JESTEM ZAŁAMANY JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ :( STRACIŁEM SPORY KAWAŁ MOJEGO ŻYCIA TRENINGACH I DALEJ MAM TAKIE EFEKTY JAK OSOBA ZUPEŁNIE NIEĆWICZĄCA(PŁAKAŁEM JAK MAŁE DZIECKO PO TEŚCIE) . MOŻE CIERPIE NA JAKIŚ ZANIK MIĘŚNI??? JESTEM JUŻ POWAŻNIE PSYCHICZNIE PODŁAMANY BRAKIEM EFEKTÓW NA KTÓRYCH BARDZO MI ZALEŻY


Zmieniony przez - markon1 w dniu 2018-03-06 00:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale trening pompek to nie trening, weź sie za trening całego ciała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Poza tym potrafisz robić pompki ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
+
wzmocnij całe ciało, zwłaszcza swoje mało wytrzymałe barki, plecy i ramiona.
osobiście nie rozumiem treningu pompek, po co to komu....ale dobra jest, ważne, że masz z tego fun
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
I tak jak pisałem wcześniej, poprawa ilości pompek to przecież najprostsza sprawa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2931
anubis84
Ale trening pompek to nie trening, weź sie za trening całego ciała.


jak dojde do 100 pompek to będe ćwiczył całe ciało ale nie ma żadnego sensu robić inne częsci ciała jesli nie moge tego poprawić tego ćwiczenia ani żadnego innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening redukcyjny - ćwiczenia zamienne dla biegania

Wiecej