SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ban w "przygotowanie do zawodow"

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
witam , dostalem bana w tym dziale, podobno za bezsensowne posty. moje posty sa zgodne z regulaminem tegoz dzialu wiec nie rozumiem czemu mnie zbanowano. podobno za komentarze typu " na pewno uda ci sie wygrac" lub "jak wyrabiasz z regeneracja przez trening 6x w tyg".
takie ostatnio komentarze dodalem no i od tego momentu mam bana. gdzie jest wykroczenie poza regulamin w tych postach?
nie wiem kto mnei zabanowal, bo nei mialem w powiadomkach, prosze o odbanowanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Ban od rkarpinskiego "Użytkownik rkarpinski (208478) zbanował użytkownika: 'Carlitos' (650897) w dziale 'Przygotowanie do zawodów' (458) do dnia: 2017-07-26 13:52:39 z powodu: 'Kolejny raz żenujący poziom wypowiedzi w dziale przygotowań do zawodów. Nie uparłem się na niego, to - nie widać dalszej części powodu w logach , ale coś tam miało być jeszcze dopisane

Poproszę moderatora o odpowiedź w tym temacie, widziałem wielokrotne ostrzeganie Ciebie, nie bez powodu sa też chyba te 2 nagany?

Często mówiąc kolokwialnie trujesz ludziom w tych dziennikach, zadając bardzo dziwne pytania , by nie napisać ze uprawiasz trolling, a ludzie Ci są często przed samymi zawodami, wykończeni fizycznie i psychicznie i muszą to znosić, skoro juz były nagany, były upomnienia to kolejną karą jest niestety ban.




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-27 22:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Carlitos musisz mniej pytać, a więcej samemu myśleć bo naprawde jesteś męczący. Ja wiem, że to jest forum dyskusyjne i tutaj się pomaga, ale ty masz 100 pytań w ciągu jednego dnia. Potrafisz zadać pytanie czy jak puścisz bąka to czy Ci masa spadnie. To taki przejaskrawiony przykład, ale sam wiesz jak jest.

Zadajesz komus przed zawodami jak wyrabia z regeneracja? Jakiej odpowiedzi oczekujesz? Co Ci ktos moze napisac? "Normalnie", "ledwo daje rade", "jakos". Chyba nie oczekujesz odpowiedzi w prost?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
j/w - było kilka ostrzeżeń ode mnie, Karpia czy też samych prowadzących dzienniki

ciesz się, że masz zakaz wjazdu tylko do 'przygotowania do zawodów' no i 'dopingu'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
no dobra, nie wiedzialem jak to jest, zawodowcem nie jestem wiec nei wiem jak to jest "przed starteem" a pytyam bo to sa doswiadczeni zawodnicy to mysle ze cos odpowiedza i rozjasnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Tak. Tylko zadajesz po kilka razy jedne i te same pytania, nie piszesz postow tylko prowadzisz 'wywiad' w praktycznie kazdym temacir gdzie sie pojawisz. Bardzo czesto pytasz o rzeczy ktore byly napisane przez autora danego tematu chwilr wczesniej. Sfd ma juz kilka ładnych lat i mysle ze na kazde nurtujące cie pytanie znajdziesz odpowiedz wpisujac w google , bo to ze zawodnik ci odpowie niestety nie uczyni cie takim jak on jest. Pogłębiaj wiedze czytając a nie zadajac miliona pytan bo to jest faktycznie irytujące.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Też mnie parę razy świerzbiło, żeby Ciebie zbanować Carlitos. Może zacznij od czytania forum. Te rzeczy o które wypytujesz są tu już jakiś tysiąc razy omówione/poruszane w różnych tematach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Dobra, czytam codziennie jakies arty, a kazdy zawodnik ma indywidualny program treningowy i dietetyczny to pytam czemu akurat taki wybral i jak mu to odpowiada. To chyba pod ban nie podlega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Wiesz co - ale to kilkuletnie dzieci ciągle pytają po co?, dlaczego? Ty sobie sam możesz znaleźć na to odpowiedź jakie plusy i minusy ma taki plan treningowy czy dietetyczny a jakie inny. Używanie wyszukiwarki nie boli.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Carlitos
Dobra, czytam codziennie jakies arty, a kazdy zawodnik ma indywidualny program treningowy i dietetyczny to pytam czemu akurat taki wybral i jak mu to odpowiada. To chyba pod ban nie podlega?



Jeśli czytasz to dobrze, ale staraj się też rozumieć to co czytasz. Pytania zadawaj o szczegóły a nie podstawy bo to Ciebie dyskwalifikuje w ocenie osób z którymi teraz starasz się rozmawiać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
No i znów nie myślisz... Dlaczego taki wybrał? Bo na przestrzeni lat doświadczeń i pochłaniania wiedzy taki sobie wypracował i wydaje się mu na ten moment najlepszym wyjsciem. Oto odpowiedz na każdy plan treningowy czy dietetyczny każdego zawodnika, dlaczego akurat taki.
Serio nie potrafisz sam wpaść na tak banalne wnioski?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o skasowanie

Następny temat

Wersja mobilna i powiadomki

Wiecej