SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ban przez nagany

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 234
czesc. nagle zostalem zbanowany na forum, w sensie nie moge zakladac temow ani komentowac, poniewaz uzyskalem 3 nagany nadane przez system sfd, taka informacja widnieje w powiadomieniach. nigdy wczesniej nie dostalem informacji odnosnie jakoejkolwiek nagany wiec zdziwilo mnie ze nagle dostalem 3. ponad to chcialbym wyjasnic za co te 3 nagany? ktora moja wypowiedz byla nieodpowiednia? prosze o wyjasnienie. nick na forum: czellista
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
jedna chyba odemnie za całokształt , pisanie głupot w dopingu
nie znasz się nie doradzaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 234
no to czuje sie lekko zdziwiony bo raczej nie odzywam sie na tematy na ktore nie mam pojecia. moglbys podac konkretny post/posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wypadało by podać nick, jeśli to czelista to masz od elite, flexa, i tomqa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 234
podalem nick w ostatnim zdaniu mojego posta

od TomQ to sie domyslam, zapewne w temacie o kreatynie. elite i flex nie mam pojecia. z reszta cokolwiek. to tylko forum. dlugo bede mial tego bana? i czemu nie przychodzilo mi zadne info o naganach tylko nagle bum, mam 3 i ban...?


Zmieniony przez - halohalohalo w dniu 2018-03-20 16:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Chyba 3-5 dni nie pamiętam jużdokąłdnie, ale nie wiem bo nie ma Cię na liście zbanowanych osób z podanym terminem bana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o działanie forum ( zakładanie tematów)

Wiecej