SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ban

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 238
prosze o informacje na jaki okres czasu zostalem zbanowany i za co? nick: stojeden

ooo, teraz to nawet konto zablokowane.

prosze o wyjasnienie


Zmieniony przez - 101 w dniu 2017-08-19 11:52:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Proszę nie udawać zdziwionego i zaskoczonego . Wyjaśnień tez chyba nie potrzebujesz . Kilkakrotnie dawałem Ci ostrzeżenie , miedzyinnymi za sposób w jaki wypowiadałes się o danych suplementach wprowadzając innych userow w błąd .Pozatym nie będę tolerował już Teoich personalnych zaczepek , prowokujących do kłótni . Niestety ale cenie sobie swoj czas i wole go wykorzystać w inny sposob .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 238
w usunietej wypowiedzi napisalem tylko i wylacznie fakty, bo rowniez obserwuje w sposob jaki zwracasz sie do niektorych userow i nie jest on na poziomie moderatora. chociazby zwyzywanie mnie od smarkaczy. nie obrazilem nikogo w mojej wypowiedzi. rowniez bardzo prosze o zacytowanie 1pkt regulaminu przez ktory moja wypowiedz zostala usunieta, poniewaz w dziale Odzywki regulamin dzialu nie istnieje w temacie Regulamin, badz ja jestem slepy i go nie widze. rowniez nie otrzymalem informacji na jaki okres czasu jest ban i za co?! bo nie wydaje mi sie, ze za fakty bez obrazania ludzi dostaje sie bany. i nikogo, jak to piszesz, nie nakrecam do klotni, bo chyba nie w tym rzecz na forum sportowym.

bardzo prosze wskaz moje konkretne wypowiedzi, ktore wprowadzaja w blad innych, co do uzytkowania suplementow, skoro takowe sa!!

i nie wiem kto kogo wprowadza w blad, bo sam nieraz nie miales racji. pierwszy lepszy przyklad z wit D i jej toksycznoscia pow. dawki 4000ui, albo chociazby to, ze HMB nie ma nic wspolnego z jelitami, tylko glutamina, albo chociazby to, ze jedzac plynny posilek robimy sobie "zle", bo proces trawienia rozpoczyna sie w jamie ustnej - a zaskocze Cie, bo wg badan proces trawienia rozpoczyna sie juz od samego zapachu, gdy czujemy zapach danej potrawy. tak wiec jak widzisz mimo swoich 20 lat doswiadczen, ktorymi sie tak wychwalasz dookola nie wiesz wszystkiego najlepiej i fajnie by bylo gdybys w koncu dopuscil do siebie mysl, ze inni, MLODSI STARZEM, tez maja wiedze i to nieraz naprawde niemala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Miałeś już bany na forum od kilku moderatorów : anubisa, łodzianina, flexa - to wszystko tylko w skali 2017 r.
Nie będziemy się tu z Tobą dłużej użerać, skoro nic Ciebie nie nauczyły poprzednie kary i ostrzeżenia, żegnaj.

Ban od flexa jest na rok, a moim zdaniem powinna to być stałka skoro od stycznia 2017 jest to ban nr 5.
Trolluj sobie na innym forum, jak wrócisz za rok i będziesz grzeczny to może uda Ci się jeszcze u nas popisać - w co szczerze wątpię, bywały już tu podobne przypadki, mądrale, które zawsze kończą w ten sam sposób.

Nowe konta będą banowane, bo po to jest ban, abyś tutaj nie pisał.
Koniec tematu, dyskusja jest zbędna. Co innego w przypadku 1 bana, jest to numer 5 nie będziemy marnować na Ciebie więcej cennego czasu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z targowiskiem!

Wiecej