SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bakterie w moczu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
mialem robione badania moczu przed artroskopia(2 sierpnia) i wszyszlo ze mam jakies bakterie w moczu i lekarz ktory bedzie przeprowadzal zabieg powiedzial ze to nie przeszkadza ale bede mial jescze raz robione te badania moge dodac ze mocz oddawalem ok. 3-4 w nocy.
czym to moze byc spowodowane?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
jakie to bakterie bo kilka ich jest bardzo często sie spotyka bakterkie chlamydi. najczesciej dochodzi do zakazenia przez stosunek seksualny bez zabezpieczenia.
1

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nei przejmuj sie - bedą wiedzieć lekarze co zrobic

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
mała uwaga Boofi: lekarze bardzo czesto lekceważa ludzi z chlamydia. czytalem kiedys na forum dla osób które to mają wspomnienia z wizyt u lekarza, niektóre jeszcze gorsze niz ja miałem. a i sama chlamydia jest cholernie ciezka do pozbycia, czasem i 10 lat potrafi mieszac prowadząc do groznych komplikacji (min zespół Reitera - autoimmunologiczne g****). tylko ze chlamydia potrzebuje innych bakteri do "tanga"

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
to jeszcze zalezy od tego jak przechowywales pojemniczek z moczem i czy zachowales sterylnosc przy samym oddawaniu
jak nie trzymales w lodowce, to przy takiej temperaturze jak teraz bakterie szybko sie rozmnazaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
kochani mam podobny problem. Chyba od pewnej laski zlapalem syfek, nic nie wskazywalo ze jest chora, ehhh ... Zrobilem badanie i wyszlo ze mam chlamydie. Nie przypuszczalem nawet ale zaczelo mnie pobolewac w kroczu to poszedlem do urologa. Zbadal, zrobil badanie per retrum (odbyt), prostata rozpulchniona i kamien w sterczu . Czy bedzie mozna go jakos usunac, czy on pojawil sie w skutek chlamydii trachomatis? Pytam bo wizyte mam w piatek dopiero i jeszcze nie dal mi antybiotykow bo czeka jeszcze na wyniki z nasienia....

Jak powinienem leczyc ta chlamydie, czy ten kamien, nie bedzie przeszkadzal w pozbyciu sie chlamydii ? Dodam ze chyba mam to od konca lipca ... ale wczesniej nie zważałem na to :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Nadal się z tym męczę . wymaz z prostaty : wynik jałowy .
Dodatkowo ASO z paciorkowcami - 400j /mL czyli dodatni wynik , bo ujmeny poniżej 200. Co robić , czy ktoś wyleczył się z tej chlamydii ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOL PRZYCZEPOW

Następny temat

zerwane ścięgno???

WHEY premium