SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania potrzebne do boksu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 429
ostanio zapisałem się na boks i nie wiem jakie badania są i troche mnie to zniechecilo poniewaz w wakacje zajaralem z kumplami i nie chce zeby mi pozniej to wykrylo bo beda przeciez jakies badania mozgu

prosze o odpowiedz jake sa badania ? (i czy sa na thc )
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Troche późno ale dla kogoś na przyszłość. Ja musiałam wykonać następujące badania:
EEG
AKG
Badanie krwi i moczu
Neurolog
Laryngolog
Dentysta
Wszystko było za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Wydaje mi sie ze nie bedziesz mial zadnych szczegolowych badan bo za takie musialbys slono zaplacic. Ja do kicka mialem takie badania ze spytala sie czy bardzo sie mecze na treningach i taki tam duperele. Cisnienie moze ci zmierzyc, zwazyc, zmierzyc i ot.
A swoja droga to co z ciebie za sportowiec co jara zielsko

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Zapali, to niekoniecznie jara heh (a jeśli tak to jego zmartwienie ). Wszystko dla ludzi.

Oprócz badań u lekarza sportowego polecam zrobić EEG głowy.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 429
ok spoko a tak w nawiasie to tylko 3 razy w zyciu zapalilem z glupoty;/
teraz wlasnie biore sie za siebie

P.S.
Mój kumpel zapisał sie na tajski boks i mial jakies badania głowy i wykrylo mu ze prawdopodobnie zapalil a plail 2 lata temu tylko jednego maszka );/(jeszcze lekarz powiedzial jego rodzica co nie bylo by mile jak by tez moim powiedzial;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdura!
Badanie na zawartość thc kosztuje ponad 200zł,badaniem głowy tego nie wykryjesz,chyba że medycyna w Polsce tak poszła do przodu,w co wątpie.

Zioło jest*****owe,kiedyś byłem głupi że to jarałem.

Badania na treningi masz podstawowe,za specjalne trzeba specjalnie zapłacić.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 429
tak wlasnie myslalem ... ale wolalem sie upewnic dzieki dragon1987
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Standardowa Morfologia krwi nie wykrywa THC. Badania jest odpłatne.

Przed Wstąpieniem do klubu bokserskiego, radze zrobic badanie serca, czy nie ma wad, ani zadnych schorzen, i badania neurologiczne, wspomniane juz EEG, i ogolnie konsultacje z neurologiem. Po kazdym zebraniu w łeb, jesli pojawią sie jakies tiki, drżenia konczyn, powiek, jąkanie sie itp.Niezwłocznie do neurologa. Po ciosach w brzuch, jesli bóle sie utrzymają dlugo, będą ostre i uporczywe, niedajBoze pojawi sie krew w moczu, od razu do lekarza.

Wiem co mówie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
pewnie po przeczytaniu twojeej wypowiedzi duzo osob zrezygnuje z boksu ;) Po tych wszystkich aferach i zgonach sportowcow bardziej zwracaja uwage na badania rzekomo zeby brac udzial nawet w treningach trzeba posiadac owe papiery.

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Niechce przesadzac ale moze ktos wezmie sobie do serca to co napisalem i uniknie kiedys tragedii. Rozni ludzie, rozna waga, rozna wytrzymalosc anatomiczna,szkieletowa,narządów miękkich. Jesli choc jedna osoba by sie zastanowila i zrobila te badania to bedzie to mój sukces. Ja chodzilem na boks kiedys nalogowo, ostatnio z braku czasu staram sie raz w tygodniu byc na treningu . Chodzilem do dwoch klubów, w zadnym klubie nie proszono mnie o zadne badania i zaswiadczenia. Nie mam w sumie pretensji do trenera, boks to nie jest balet, ale po co ryzykowac skoro mozna tak wspanialy sport uprawiac z maximum bezpieczenstwa.


PS:A bylem swiadkiem akcji gdzie koles zaliczyl dramatyczny prosty na szczęke, od razu sie zeżygał i mial migawkowe ruchy gałek ocznych. Myslalem ze gosc wykituje. Nic sie w koncu nie stalo mu, ale zrezygnowal. Od urazów glowy mozna nabawic sie padaczki i chorób psychicznych

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-01-25 23:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"radze zrobic badanie serca, czy nie ma wad, ani zadnych schorzen, i badania neurologiczne, wspomniane juz EEG"--> a ile mniej więcej takie badania mogą kosztować?
Trzeba mieć na nie skierowanie lekarza ogólnego?

Pzdr,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jesli idziesz prywatnie to nie musisz miec skierowania, jednak polecą ci ładnie po kieszeni. Na Badanie w panstwowej placówce bedziesz czekał raczej bardzo dlugo, skierowanie musi byc, przynajmniej na EEG z tego co sie orientuje. Jesli pojdziesz do lekarza pierwszego kontaktu i powiesz ze chcesz sie przebadac w ten sposob poniewarz idziesz na boks i tam mozesz ucierpiec, lekarz powinien wypisac ci skierowanie, jesli nie, to mozesz postraszyc "jesli przez pana umre w ringu to podam do sądu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat

Następny temat

Rozciągniecie czy siła nog

WHEY premium