SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania krwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
witam. wiecie moze jakie badania krwi dadza jakikolwiek obraz jakis stanow zapalnych w organizmie? cos jak np bialko crp...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no o lekarzach z UK to sam osobiście już słyszałem co nie co , nawet bezpośrednio od swoich pacjentów co wszystkie te kwestie związane ze zdrowiem załatwiali po przyjeździe do Polski i nie czynnik finansowy był tym decydującym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Zrób podstawowe krew, mocz , OB , CRP a dalej już wedle wyników lekarz pokieruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
robilem to wszystko 2 tyg temu. z gory na dol wszystko w normie. mam jeszcze jedna jedyna szanse w tym roku zrobic badania pod tym katem, tych stanow zapalnych, stad moje pytanie. cos sie na pewno ze mna dzieje i musze to znalezc. moze jakies markery porobie? tylko jakie?

pewnie padnie pyt co sie dzieje, wiec zeby oszczedzic czasu to: miesiac temu wyrosl mi na glowie babel, lekarz uznal ze to cysta, nic groznego i moge z tym zyc albo wyciac. tydzien pozniej pojawily sie czerwone plamy na rekach w zgieciach lokci od srodka, poczatkowo wielkosci tak z 25cm2, ale uroslo to tak duzo ze 3/4 przedramienia zainfekowane i zaczelo isc do gory w strone bicka. lekarz orzypisal antybiotyk na penicylinie. zjadlem go i w sumie zeszlo wszystko. dodatkowo 3 tyg temu mialem mega zjazd energetyczny, nie bylem w stanie stac na nogach, doslownie. przez 48h przespalem 36h i przeszlo jak reka odjal.

tak wiec na pewno cos we mnie siedzi, moze jakas bakteria, nie wiem. dlatego chcialem atakowac badania tylko za bardzo nie wiem jakie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jesteś pod kontrolą lekarza , nie wiem co ma ten temat zmienić. Wychodzi że 3 tyg. temu plamy i w tym samym czasie ten zjazd , po antybiotyku się wszystko ok i wspomniana cysta jak np. kaszak co nie jest niczym nadzwyczajnym oraz groźnym

co do samego pytania podstawowe OB i CRP
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
pod kontrola angielskiego lekarza = brak kontroli

gosc widzac moje wyniki badan gdzie wszystko bylo ponad norme, mowa o morfologii, kazal powtorzyc badania za 8 tyg i odeslal mnie do domu. jak mu pokazalem moja orzepukline kresy bialej to gosc stwierdzil ze jestem wysportowany, mam szesciopak i dlatego mi to widac, a jakbym grubszy to ny nie bylo. nosz kur.. mac co za zlewcze podejscie. dlatego nie ufam tutejszej sluzbie zdrowia, a ze bede w Pl za tydzien przez kilka dni to chcialem sie kompleksowo zajac swoim stanem zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ashwagandaaa
pod kontrola angielskiego lekarza = brak kontroli



serio jest tam aż tak źle ? na forum już wiele razy można było spotkać się z podobną opinią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
morfologia, ob, crp, lipidogram, ferrytyna, cytokiny zapalne.
W zależności czego szukasz, każdy jakieś tam stany zapalne ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
BPL-G
ashwagandaaa
pod kontrola angielskiego lekarza = brak kontroli



serio jest tam aż tak źle ? na forum już wiele razy można było spotkać się z podobną opinią


tak, serio. czasem zadaje sobie pytanoe kto im dal dyplom. osobiscie bylem swiadkiem, jak poszedlem z ziomkiem do lekarza jako tluamcz, jak lekarz nie wiedzial ocb i doslownie wpisal symptomy kolegi w google, poczytal i wypisal recepte. na przeziebienia i drobne "zjazdy" ze zdrowiem w 80% dostaniesz paracetamol tak wiec poziom ich jakosci leczenia jest taki ze wolisz tam po prostu nie isc bo wiesz ze lekko zmarnujesz czas. wole sobie nie myslec co sie dzieje w stomatologii, na szczescie, jak to kiedys pani stomatolog mi powiedziala, zostalem genetycznie obdarowany do mocnych i trwalych zebow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
WnMPapa
morfologia, ob, crp, lipidogram, ferrytyna, cytokiny zapalne.
W zależności czego szukasz, każdy jakieś tam stany zapalne ma



dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ashwagandaaa

tak, serio. czasem zadaje sobie pytanoe kto im dal dyplom. osobiscie bylem swiadkiem, jak poszedlem z ziomkiem do lekarza jako tluamcz, jak lekarz nie wiedzial ocb i doslownie wpisal symptomy kolegi w google, poczytal i wypisal recepte



masakra

miałem kiedyś jedno nauczyciela z Londynu ale akurat jego poziom w podobnej branży (osteopatia) bardzo wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Odnośnie wpisywania objawów i szukania choroby u wujka google to u mnie w mieście robił to młody lekarz-rezydent na dyżurze nocnym
To już nawet nie kwestia wiedzy wyniesionej z uczelni, a tego kto jaką jest osobą i jakie ma podejście do swojego zawodu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guzek - przepuklina pachwinowa

Następny temat

czy to hiperlordoza?

WHEY premium