SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

baba-jaga/ Moj nowy plan żywieniowo treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 916
Witam
To mój pierwszy post na forum. Czytając Was stwierdzam że wesoło tutaj macie, a poza tym można tu wyczytac masę przydatnych rad i wskazówek. Tak więc, dołaczam się i mam nadzieje ze uda mi się dzięki temu forum wyprostowac moje skrzywione podejscie do tematu odchudzania i nabrac zdrowych kształtów.

Cel 1 - nabranie zdrowych nawyków żywieniowych.
Uroczyście ogłaszam że nigdy więcej nie będę stosowac diet 0 kcal :]

Właśnie walcze ze skutkami kolejnego kryzysu jo-jo :/ diagnozuje że jest to skutek wakacyjnej głodówki :/ Nie chce więcej takich kryzysów, mam nadzieje ze prowadzenie zbilansowanej dietki pomoże mi się przed tym ustrzec. Niestety u mnie kwestia problemów z odzywanien powiązana jest z problemami emocjonalnymi...Podobaja mi się patykowate, wychodzone sylwetki... Nie mam predyspozyji do takiej figury i staram się sama siebie przeknonac zeby nie dążyc do takiej figury. Coz, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;] Wiec skoro nie moge byc chuda, chce miec chociac ladnie wyrzezbione miesnie a nie tluszcz.


Proszę o rzucenie okiem na moją diete, wiem, ze jest daleka od ideału, wiem że na sniadanie powinnam jesc platki owsiane z jajkiem, ale nie chce z dnia na dziej zmienic radykalnie sposobu odżywiania. Czy tak jest bardzo zle? :

ŚNIADANIE 7.00 (jednoczesnie posilek przedtreningowy)

musli z jogurtem

II ŚNIADANIE 11.00 (posiłek potreningowy)

kanapka z razowego z kawałkiem kurczaka /tuńczyka i warzywem

OBIAD 13.00

filet z kurczaka i surówka

OBIAD PART TWO 16 .00

makrela/kurczak/tuńczyk z surówka

KOLACJA 19 .00

twaróg albo jajecznica

W międzyczasie 1,5 l wody i ok 3 kaw rozpuszczalnych z mlekiem i słodzikiem.


Nie lubie mięsa. Uwielbiam słodycze i wszytki co na słodko. Zamiast tunczyka czy kurczaka z warzywami wolalabym np kurczana z ananasem czy pomaranczem, a do kanapki twaróg z miodem, czy dżemem, albo masło orzechowe... ale cóż, starałam siue dostosowac do Waszych rad zywieniowych... Nie chce sobie zarzucac zbyt rygorystycznych zasad bo wiem ze predzej czy pozniej „pękne" i nadrobie wszystko podwójnie :/ Czy tak jest OK?

Nie wyliczyłam BT i W ale zamierzam zmiescic się w odpowiedniej liczbie kcal dla mnie. Chce swoje podstawowe zapotrzebowanie kalorii pomniejszyc o jakieś 300 kcal tak zeby w koncu schudnac zdrowo.

Trenig:

Nie mam jeszcze kokretnego ustalonego, niedługo przycisne instruktora to mi coz ulozy pasującego do warunkow na naszej silowni, na razie się na nowo rozkręcam po miesiecznej przerwie w siłce.
Ogolnie - zaczynam od rozgrzewki - 15-30 min orbitrek, potem cw. Silowe na maszynach jak leci po kolei everything i na koniec ok 40 min aerobów. W miare możwliwoscic codzinnie, wiadomo czasem w ktorys dzien trenig wyleci (mam czas tylko rano).

Czekam na komentarz co sadzicie o mojej nowej taktyce:)Co zostawiamy co zmieniamy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo te "niektóre dziewczyny" zazwyczaj redukowały sporą nadwage uwierz, jakbys sie odchudzała z 80kg, dużo szybciej by Ci szło
duzo bym dala za male spadki przy mniejszych obwodach niz moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy, witamy

Czy mogłabyś wypełnić ankietę? Wzór znajdziesz tutaj: https://www.sfd.pl/-t666947.html

Poza tym dobrze byłoby, gdybyś wkleiła zdjęcia sylwetki, to byłoby pomocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 916
Oto ankietka :)

Wiek : 25
Waga : 66
Wzrost : 170
Obwód w biuście : 94 (upiersienia brak centymetry dobił tłuszcz z pleców
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu : 80
Obwód na wysokości pępka : 93
Obwód bioder : 100
Obwód uda  prawe 62 lewe 59 ta róznica mnie dobija
Obwód łydki  35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : nogi, pozniej oponka, tendencja do puchnięcia mimo picia duzej ilości wody
W którym miejscu najszybciej chudniesz : klatka piersiowa (cycki to za dużo powiedzniane), ogólnie góra...
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) lubie siłownie, codzinnie moglabym tam urzędowac, jak tylko moge staram się przemieszczac pieszo zamiast autem, niestety praca siedząca ale codzinnie szybki spacer zaliczac (30 minut do poltorej godziny)
Co lubisz jeść na śniadanie: musli z jogurtem nienaturalnym czyli zanieczyszczony sztucznymi truskawkami mniam albo kanapki z razowego z twarogiem na slodko w ostatecznosci razowy z szynka i pomidorem
Co lubisz jeść na obiad : nie jem tego co lubie (racuchy, nalesniki, zapiekanki) jem kurczaka z surowka, przyzwyczailam się i nie jest to problemem
Co jako przekąskę : lubie slodycze, natomiast zastepuje je owocem
Co jako deser : lody czekoladowe z bita smietana ...mmmm.... pol tabliczki czekolady z orzechami ...mmmm... torcik bezowy …... mm... się rozmarzyłam ;D zadnych slodyczy, poje słodka kawe albo owoc
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bez większych zarzutów
Preferowane formy aktywności fizycznej  silownia, aeroby, marszo-spacery
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie nic, ostatnio thermline2, kiedys adipex, meridia i inne swinstwa
Stosowane wcześniej diety : chyba kazda ;D … lato - zero kcal , 500 kcal w porywach do 800 :/ wrzesien pazdziernik 2010 zbilansowana, listopad grudzien 2010 brak diedy,duza nadwyżka kcal, jojo:/ ogolnie metabolizm leży i krzyczy HELP ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Witamy
Obwód w biuście : 94 (upiersienia brak centymetry dobił tłuszcz z pleców
wrzucaj foty sylwetki, bo przy tej wadze i wzroście trudno mi sobie wyobrazić "zespół wędrujących piersi"

Hmmmm patrząc na to co lubisz i co jesz to coś czuję, że będzie Ci potrzeba spokojniej przemiany

poczytaj sobie
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

ja 2 miesiące dojrzewałam do odstawienia słodyczy, dżemów, fast foodów itp. , małymi kroczkami i da radę....przyznam się tutaj do dzisiejszego grzechu miałam napad chęci na czekoladę....zjadłam pasek i mój poziom zasłodzenia był tak wielki, że chyba prędko nie sięgnę po następny kawałek..... szok co to zmiana diety robi z człowiekiem także jak poczytasz , dziewczyny coś podpowiedzą to wszystko pójdzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Podobaja mi się patykowate, wychodzone sylwetki.

Uwielbiam słodycze i wszytki co na słodko


Cala ja, poczucie humoru tez jest

Powodzenia!

PS. Milosc do slodyczy nie mija nigdy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Ja dzisiaj zjadłam 6 frytek i teraz tego żałuje .Ale o słodkie się nie martwię bo jem chrom i nie korci mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale przynajmniej pisze co lubi jesc czyli prawde a nie jak wiekszosc dziewczyn wypelnia ankiete danymi "zyczeniowymi "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 916
Nie pierwszy raz nadmierna szczerośc mnie gubi
Lubienie lubieniem ale powstrzymuje sie przed tym co lubie, także o tych słodkościach moge sobie pomarzyc Czekolade odstawilam z początkiem nowego roku (Już tydzien bez ) W tym tyg odstawiam reszte słodkosci tzn. wszelkie serniczki i ciasteczka ( Poki co trzeba było powyjadac świateczne zapasy ) W przyłszym tygoniu odstawiam piwko chlip chlip
Fastfoodów nie spożywam, podobnie jak białego pieczywa itp.
Powiem Wam ze z przyjemnoscia przestawiam sie spowrotem na dietke zbilansowana, lepiej sie tak czuje, niz objadając sie slodyczami jak to mialo miejsce w grudniu ;D never again

chcialabym uslyszec od Was cos na temat mojej diety, czy zostawic to tak jak jest teraz? zwlaszcza zerknijcie na poislki przed i po treningowe czy tak jest dobrze?

I tak jak wrong napisala "Milosc do slodyczy nie mija nigdy " ale jak każdego kochanka na dystans trzymac można do wielkanocy czekolada out ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wiesz co, ja sie przekonalam co oznacza odstawienie slodyczy (no, powiedzmy przy dobrej genetyce)- od 2 miesiecy nie tknelam nic slodkiego, nawet dzemu i mimo, ze opychalam sie kielbaskami, owsianka, raz pizza wpadla, kcal 2200-2500- nie utylam ani grama i nawet mi ubylo w pasie.

I wtedy zrozumialam, ze moge tak zyc zawsze, bez tych cholernych stresow pt. utylam->redukcja->po redukcji ciastka->utylam etc.

Warto, jak cholera.

Oczywiscie na urodziny torcik bedzie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 916
Widze że sie tutaj nikt nie kwapi zeby sie za mnie zabrac no podpowiedzcie plisss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ŚNIADANIE 7.00 (jednoczesnie posilek przedtreningowy)

musli z jogurtem


to jest marne
dziekuje za uwage








jak nie omlet to wez daj quinoe albo jakis pasztet z soczewicy albo musli (ale wlasnego wyrobu), jogurt grecki i odzywke bialkowa

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-09 22:00:14

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dorothy77 / Powrót do redukcji...

Następny temat

skakanka i co?

WHEY premium