SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bąble z powietrza (bańki)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zalałem suplement gorącą wodą pojawiły sie mieniące sie bańki tak jak mydlane kolorowe jak plama bęzyny na mokrej ulicy, podobne obserwuje przy zaparzaniu kawy czy jest to normalne ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
zal mi sie anubis. nie pisal bym tego dla jaj i jak uważasz ze moje obawy nie są uzasadnione to sam sie powinienes leczyc. może jeszcze raz dotknę sedna tego całego tematu w wielu produktach występują te banki a skład tych produktów sie nie powtarza, tzn ze to nie jest podane w składzie. nie boicie sie że w żarciu macie to samo co w domestosie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak zalałeś gorącą wodo to tak jest, niektóre suple są mocno pieniące, poza tym nie zalewaj gorącą wodą, najpierw chłodna' letnia woda i potem wsypujesz proch.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
dostałem otwarte od kolegi, przy zalaniu zimną wodą jest dokładnie to samo banki wyglądają jak takie z płynu do mycia okien alkohol+amoniak, widać jak te barwy się ruszają i przenikają się boje się tego bo wygląda jak mydło, tak samo wyglądają banki z pasty do zębów co mnie trochę uspokaja, a wiecie moze jaki składnik za to odpowiada, i czy to nie jest szkodliwe?? nie wiem co myslec bo paste kawe i bialko active labu współdziele albo ktos mial do nich dostęp, jeszcze mi sie przyomnialo ze płatki owsiane takie ciemne jakies miały ten sam efekt;/ i też i nie odpakowałem samodzielnie co to jest wiem że schodzę z tematu sportu troszeczkę ale niepokoi mnie to bo zwykła piana z wody tak nie wygląda a i wykluczam ze zmywarka jest zepsuta i nie wypłukuje tej kostki do zmywarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
zapomniałem proszek do pieczenia tak samo pieni to chyba temat do zamknięcia chyba ze ktos wie co ta za substancja tak ładnie koloruje piane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
co to dokładnie za suplement/odzywke zalałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
no normalnie przyrządzałem białko mass up active labu czekoladowy to cos jest made in germany wiec mozna sie było tego spodzewać. w proszku do pieczenia jest weglan sodu difosforany i sladowe ilosci jaja mąki i soji myśle że to difosforany albo soja tak działają a moze mąka po terminie nie wiem ale w składze tego supla nie ma difosforanow jaj ani chyba soji pomocy co to moze być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A weź wlej wodę do szejkera, wsyp proch, wymieszaj i zobacz, activlab ma dobre produkty więc powinno być wszystko z tym ok. W dziale activlaba sie mozesz też podpytać https://www.sfd.pl/ActivLab-f317.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
wiem ze nie są złe a nawet są bardzo dobre tanio dużo i mocno aminokwasowe, jak sie wymiesza to nie widać tych kolorków nawet w pełnym słońcu może troszeczke ale to trzeba sie dobrze przyjżeć trzymac głowe nieruchomo i obczajać każdą banke po kolei bo musi byc odpowiedni kąt ogolnie nie odczuwam żadnych negatywnych efektów. ale bardzo ciekawi mnie co to jest który składnik za to odpowiada bo widziałem te "kolorowe bańki" ostatnio wiele razy, kiedyś nie zwracałem na to uwagi. ale kojazy mi sie to z szamponem bęzyną tym szprejem z amoniakiem. wiec albo to co ma te kolorki jest nie dobre albo bezyna szampony mydła są też jadalne tylko w odpowiednich ilościach. jescze spray do higieny uszu A-cerumen spray też się świeci jak bym mial uporządkowac to co widzałem od najbardzij kolorowego plyn do szyb z amoniakiem kawa swierzomielona mydła białko proszek do pieczenia spray do ucha bezynie sie nie przyglądałem,to moze zależec od wielkośći bańki w proszku do pieczenia są malutkie i cięko widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
to samo jest w najtańszym kremie czekoladowym z lidla uwaga podaje skład cukier olej rzepak palmowy słodka serwatka z mleka w prochu 3,4 kakao w proszku bwz tłuszczu kakaowego emulgator: lecytyny (ze słonecznika) sól aromat 0.01% orzech laskowy. i jak to jest ze w swierzo mielonej kawie chyba nie ma tych składników /\ ale też koloruje piane w sprayu do ucha też nie ma składnika który sie powtarza wiec sie pytam co to jest pomórzcie ;/ boje sie wyjsc z domu po tym co pisze bo oskarżam o najgorsze i jescze teraz dostalem wiadomosc od dove poczuj sie lepiej z dofe kup szampon i zwrocimy ci pieniadze póla 10 000 sztuk darmowych cos tu smierdzi, albo nawet j**ie takimi rozkladajacymi sie zwłokami.W internecie cięzko cokolwiek znalesc o kolorowych bańkach a te z czekolady na chleb pojawiały sie jak robiłem kakao z ciepłym albo gorącym mlekiem. pomózcie bo nie wiem co o tym mysleć czemu w składzie to nie jest podane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Myślę że jakiś przewrażliwiony jesteś, jak oglądasz bańki pod różnymi kątami, bańka zawsze będzie miała jakiś odcień, nie ważne z czego jest, tak się załamuje światło na sferze bańki i nic z tym nie zrobisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 717
no wlasnie nie każda np bąble z gotującej sie wody nie załamują swiatła :) albo z zaparzonej z wysoka herbaty tez zalezy jakiej herbaty bo teraz wiem ze moze byc herbata z kolorowymi bańkami XD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj 48h program treningowy-do oceny

Następny temat

Ryż z odżywką białkową

WHEY premium