SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle głowy , obolałe mieśnie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
Witam was..
Myślałem sporo nad tym czy warto zaczynac ten temat , ale jednak podjołem decyzje że go zaczne. A więc od ponad roku zauważyłem po sobie że prawie dzien w dzien dokucza mi lekki ból głowy, tak jakby taki ucisk i do tego przy normalnym wypoczynku , bez naczenia czy jest to długi cvzy krótki sen czuje się ciągle przemęczony, bóle w łydkach , a do tego zrobiłem sie bardziej nerwowy , o byle pierdołe ..
Przebiegnięcie dystansu ok 1 km jest duzym wyczynem , bo biegnąc czuje sie choćbym ważył ponad 100 kg a nogi mial jak betonowe kolumny , prawie to samo tyczy sie treningu,. Zaczolem systematycznie cwiczyc od wrzesnia po kilkumiesięcznej przerwie , ale załozmy po treningu nóg czy plecow itp zakwasy trzymią się niecały tydzien a tego nigdy nie miałem . Wiem że nie ma co się użalać nad soba , bo z tym można żyć ale mnie to poprostu drazni , bo jest to uciazliwe i czuje sie chocbym caly czzas byl spięty , zestresowany , jak np wypije troche alkoholu to te napięcie spada, ale to nie sposób na to... Znajomy podpuscil mnie żeby pójść do takiego doktorka u nas w mieście , który stosuje medycyne naturalną heh , weszłem w to. Umówiłem sie z nim na pierwszą wizyte , był to lipiec. Koleś kazał mi wlozyc słuchawaki na uszy z tego co dobrze pamietam z wbudowanym ,,induktorem'' ktory czyta czy przesyla informacje do komputera . Po niespelna 15 min , koniec badania .. i stwierdzil ze mam borelioze ... ze uklad nerwowy jest w złym stanie . ale jak dobrze pamietam to zaden kleszcz mnie nie upierdzielil a troche na ten temat czytalem .. Zaryzykowałem i za drugim razem wybrałem sie do niego na pijawki hehe, pierwszy i ostatni raz. Przy drugiej wizycie juz uzywal innego okreslenia , nie borelioza tylko neuralgia ,borelia .. ? .. Ale dobra , schodze z tematu .. co byscie mi poradzili , czas leci a dalej bez zmian jest .. Jeśli chodzi o wimtaminy , zioła to biore prawie systematycznie , z tym nie ma problemu ... Z góry dzięki za porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W pierwszej kolejności kierowałbym się raczej do lekarza pierwszego kontaktu i w razie czego skieruje Cię na dodatkowe badania. Medycyna naturalna, też ma swoje plusy, ale w pierwszej kolejności korzystałbym z tradycyjnych metod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
byłem u lekarza bodajże we wrzesniu , ale nie przyznałem sie do tego że koszystałem z medycyny naturalnej .. mówiłem ze czuję się ciągle przemęczony ect.. sam podsunołem mu pomysł czy nie mogłaby to byc borelioza , a on na to mi odpowiedział że moge w tym kierunku badania porobić , wypisal mi jakei badania mam zrobic .. łączny koszt ok 200zł .. Wydaje mi sie ze bez tego ani róż , to jest błędne błądzenie w kole , trzeba te badania zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Nie zapomnij udać się do szamana, żeby wygonił z Ciebie złe duchy

Pójdź też do "normalnego" lekarza. Bóle głowy? To równie dobrze może być wysokie ciśnienie. Nie mędrkuj i nie szukaj mędrców tylko udaj się do specjalisty i powiedz mu dokładnie co i jak. Przed treningiem nóg dobra rozgrzewka, rozciąganie dynamiczne. Po treningu znowu się rozciągaj, statycznie. BCAA może pomóc na zakwasy. To są rady rzucone w ciemno, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
heheh , szaman to już jestes ostateczność :D gdyby sie coś dalej w sprawie potoczyło , będe pisał :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

usuwanie blizn/przebarwien

Następny temat

pasożyty

WHEY premium