SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w okolicy miednicy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43035
Witam.
Więc zlapalem wielka kontuzje jest to ból w okolociy miednycy (chyba} obok dolnego odcinka kregosłupa (dół plwców). Więc dzisiaj na w-f podczas grania w siatke (serwowalem) wygielem sie od tylu rrobilem taki ruch miednica i poczulem jak cos mi przeskakuje, zaraz potem straszny ból więc zawinołem się na chate teraz siedze i praktycznie niemoge nic robic obrocic sie bo boli przy wstawaniu tez bol i przy chodzeniu no i jest to duuzy ból. No więc mam takie pytanie jutro mam trening pleców i raczej martwego niebede w stanie zrobic. Wogule zastanawiam sie czy cokolwiek bede mogł zrobic i czy powinienem ale niechcem opuszczac trenignów. Może jakias diagnoza i porady???

Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyne co powiem to fajny rym w temacie....hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
diagnoza to by mogła być jak by cię ktoś obejrzał !
porada - z pleckami nima żartów - zgłoś sie do lekarza , o martwym ciągu zapomnij !
mozesz sie posmarować czymś przeciwbólowo przeciwzapalnym , albo coś sobie łyknąć (zmniejszy objawy)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MOże juz nie aktualne, ale odpoczaąc. Lekki p-bólowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43035
Aktualne. Byłem u lekarza powiedzial zebym posiedzial na chacie i smarowal sie jakims zelem i jak do piatku niebedzie poprawy to do ortopedy.
A to z gory odpada poniewaz teraz sa niezle jaja i niechcem latac do lekarza o 6 rano zeby sie zarejestrowac.
No ale samruje sie venistylem i niechodze do budy i juz jest lepiej.

Zmieniony przez - ZoLw w dniu 2004-05-27 20:47:35

Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cellulitis

Następny temat

Zęby

WHEY premium