SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w klatce piersiowej prosze o rady i pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 527


siemka!!!

mam 21 lat w swoim życiu już przechodziłem kilka kontuzji jak złamanie pości śród stopnia na zawodach SAMBO,
-tzw łokieć tenisisty, i inne takie tam drobniejsze naciągnięcia..

ale teraz mój problem jest bardzo dziwny mam "dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej początkowo myślałem że to serce boli ale poszedłem do lekarze porobił mi badania i serce jak dzwon....
diagnoza zabrzmiała naciągniecie przyczepu mięśnia dostałem jakies lekarstwo w proszku co rozpuszczałem w wodzie 2 razy dziennie przez 2 tyg miałem wrażenie ze jest lepiej dodam że wtedy nic nie robiłem .. uważałem żeby sie nie pogorszyło od tamtego czasu miną już miesiąc a ja dalej nie ćwicząc czuje co chwila ten dziwny ból dodam że ból występuje jakby to wam wytłumaczyć w miejscu w którym zaznaczyłem na zdięciu.
niepotrafie powiedzieć przy jakiej czynności ten ból się pojawił poprostu sie kiedyś obudziłem i bolało a najbardziej odczuwam go przy podnoszeniu z ziemi ciężarów coś jak zpacer farmera w stron man z dwoma walizkami wtedy to bardzo boli jak wyciskam na ławce to lekko boli cośtam czuje ale mało ale jak podosze lewą ręke do góry tak ajkbym chciał sie rozciągnąć to boli bardzo tak samo jak się kłade na brzuchu i podpieram np broderękoma to też boli niepokoi mnie to bo to miało być lekkie naciągniece a jak narzie to boli jak cholera i to co chwila coraz bardziej miał ktoś z was podobną kontuzje??? jak sobie z tym poradzic?????

i jeszcze jedno pytanko czemu jestem tak kontuzjogenny ????????????????

z góry dzięki za wszelaką pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Prawdopodobnie od kregoslupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 527
ale to jest ból tak jakby bliżej niż głębiej
więc jak to moze być od kręgosłupa??? a jeżeli może to możesz coś więcej napisać od czego jak to leczyć do jakiego specjalisty sie udać itp... bo z kontuzją ręki latałem po tylu lekarzach że normalnie na samą myśl mi niedobrze a wszystko z rehabilitacją wyniosło mnie jakieś 1600zł..... więc zrozumcie mnie:/ że nie chce iśc znów do pierwszego lepszego lekarza bo mnie na to nie stać najpierw musze sam sie dowiedzieć co mi jest ,mniej wiecej a dopiero potem to z nim konsultować..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Kręgosłup na razie zostawiłbym w spokoju. Kiedy ostatnio rozciągałeś mięśnie piersiowe (większe)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 527
w sumie przed każdym treningiem się rozciągam.... jak robie klatke to rozciągam miesnie klaty... a co podejrzewasz?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Podrażnienie mięśnia piersiowego większego. Popróbuj jeszcze poizometrycznej relaksacji jego. Problem może się utrzymywać z powodu zaburzeń ruchomości kręgosłupa piersiowego. Co z kolei mogło się również przyczynić do trudno leczonego "łokcia tenisisty".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po artroskopi... PCL

Następny temat

zbity palec, prosze o pomoc

WHEY premium