SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w barku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
od 3 tygodni dokucza mi bol w prawym barku(nie potrafie go dokladnie zlokalizowac - w srodku stawu, czasem boli nawet jak nie ruszam reka), wydaje mi sie ze odnowila sie stara kontuzja(zjadlem 2 paki glukozaminy i przeszlo) teraz tesh wcinam glukozamine(ArthroStop plus
3x dziennie 1 tabl) + vit.C (cerutin 3x dziennie 2 tabl) i smaruje sie mascią Traumeel (dostalem ja od lekarza) mam w domu Fastum i ABC ale ich nie uzywam, raz w tygodniu jestem na basenie ale ostatnio ciezko mi sie plywalo, nie wiem co jeszce mam zrobic zeby sie wyleczyc...poradzcie cos

.:zloto dla wytrwalych:.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Moze po prostu zacznij sie leczyc...Bo jak na razie to wcinasz preparaty, plywasz i to wszystko. Musisz wiedziec co Ci jest. Z taka wiedza musisz podjac rehabilitajce. I to zarowno cwiczenia czynne jak i bierne, masaze, cwiczenia redresyjne. Do tego mozna stosowac wspomaganie farmakologiczne. Dalej, szeroko rozumiana fizjoterapia (mozesz probowac krioterapii).

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
witamina C - tak (pamiętaj jednak że nadmiar kwasu askorbowego może zakwasić mocz co sprzyja kamicy)
kolagen - można brać
glukozamina (dostępna w aptece dobra ok. 40 zł/60szt z MSM lub w klepie na forum-odradzam jednak hi teca) - trzeba brać
odciążaj staw
poradz się lekarza
pozdrawiam

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
dzieki bardzo za porady, ale u lekarza bylem i niewiele mi powiedzial, kazał przestac cwiczyc i smarowac sie mascia (truameel) to wszystko co mi powiedział...i jeszcze pytanko do Gall'a co to za cwiczenia redresyjne?

.:zloto dla wytrwalych:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4180
hmmmm mi najlepiej pomagala masc VERAL koszt ok 10 zeta. Ja mialem problem z tym ze mi bark przeskakiwal i cholernie bolal. Po pierwszych 2 dniach przestalo mnie bolec i nie chrupalo. Jednak jest jedna wada- nigdzie nie mozna tej masci dostac. Jak macie u siebie w aptekach dajcie znac please. Dzieki nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
nie wiem czy jest u nas ta masc, ale dzis kupilem sobie naproxen mam nadzieje ze pomoze...

.:zloto dla wytrwalych:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4180
Sklad masci VERAL to sól sodowa diklofenaku 0.55gr. Biore teraz inne masci o tym samym skladzie i gowno nic nie pomagają dlatego zalezy mi na VERALU.
Dzisiaj bylem w kolejnej aptece to mi powiedziano ze lek zostal wycofany z produkcji i bedzie pod inna nazwą ale jaką nie wiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Cwiczenia redresyjne to w zasadzie odmiana cwiczen biernych. Rehabilitant po prostu rozciaga Twoje miesnie- zwieksza zakres ruchu w stawach, rozluznia miesnie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
dzieki Gall'u za wyjasnienie, co do masci (VERAL?) poszukalem cos o innych lekach zawierajacych diklofenak - jak chcesz Wajper to pisz do mnie na maila (jacas@sfd.pl)...wysle ci plik

.:zloto dla wytrwalych:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 495
sod sodowa zawiera: Voltaren Acti, Voltaren Emulgel, Venożel

.:zloto dla wytrwalych:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O widze ze nie jestem sam z takim bolem. Przy remoncie silki spadly na mnie cegly ( prawy bark ).Niekiedy bol jest taki ze nie moge wytrzymac a co dopiero cwiczyc. Smarowalem masciami i bylem u lekarza ktory powidzial ze mam przestac cwiczyc bo to moze sie skonczyc operacja. Zrobilem sobie 2 miesiace przerwy od cwiczen i juz nic nie boli. Mioze tobie trs to pomoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę trenować? - ciśnienie

Następny temat

staw skokowy-wazne

WHEY premium