SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból podbrzusze lewa strona !!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
WKLEJAM !!


700550 (16:15)
sloochaj.. jestem z SFD.... i mama drobny problem.. wiem ze znasz sie troche na medycynie.. wiec licze ze mi troche pomozesz
700550 (16:16)
mianowicie.....w podbrzuszu po lewej stronie.. to chyba pachwiną sie zwie.. wczoraj wyczoolem mala ledwo pod palcami wyczoowalna jak sie wgniecie bulke... troche boli jak sie wgniata....
700550 (16:17)
co to moze byc...... ? To chyba nie przepuklina.... bo: po wierwsze nie dzwigalem nic.. a na silowni bylem tydzzein temu(a wczoraj to powstalo) a 2 zae w takim malym czems nie moze sie chyba jelito zmiesciec...
700550 (16:18)
jak bys moogl to skomentowac...a takze dac ten text w poradach medycznych.. bo ja abonamentu nie mam.
700550 (16:18)
bede wdzieczny


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
byc moze przepuklina, ale musze jeszcze pomyslec.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no tez bym tak pomyslał....ale sie za bardzo jeszcze nie znam na tym !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
gadałem z lekarzem
przepuklina albo węzeł !chłonny oczywiście ...



XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ogolnie to za mało danych koles dał.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no niestety wiec LEKARZ i jeszce raz LEKARZ !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duże źrenice proszę lekarzy o pomoc!

Następny temat

bóle lędźwiowe raz jeszcze.

Wiecej